Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bevándorláspárti Fidesz...

A bevándorláspárti Fidesz szavazókat nem zavarja, hogy teljesen hülyének vannak nézve?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a tegnapi eseményekre, amikor is Orbán azt mondta, hogy önmagukat függesztették fel, holott 190-en a felfüggesztésre szavaztak. Ezek után persze a kormánymédia is egyből dicshimnuszokat kezdett el zengeni, hogy micsoda óriási sikert ért a Fidesz.

Komolyan, egy kicsit már kezdem sajnálni a szavazóikat, hogy egy komplett idiótáknak vannak beállítva a saját pártjuk által.



2019. márc. 21. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Bevándorlás mellett nem sok Fidesz szavazó áll, már ne is haragudj! :D
2019. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ti pedig nem tudtok kiépíteni egy ütőképes pártot na ki a hülye?
2019. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

A Fidesz elé azért írtam a bevándorláspárti jelzőt, mert ugye ők valójában azok, mégha a híveknek az is van beadva, hogy már mi aztán anti bevándorlásellenesek vagyunk :)

2019. márc. 21. 20:06
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

#1, #3-nak:


Ütőképes pártot az Orbáni játékszabályokkal? Nem is lehet.


Tudod mi lesz majd az ütőképes, hamarosan? A formálódó, pártfüggetlen, civil ellenzék!


Majd annak magyarázd a politikát! Qrvára nem fogja érdekelni!

2019. márc. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Ja persze, tudom ti ismeritek a titkos infókat, mert a fantasztikus index és a hvg megírták őket... jólvan, menjél aludni! :D
2019. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha. Orbán. Lemondana. Akkor lenne igazán káosz , ebben az országba ! Inkább. Maradjon a fidesz. Kdmp. Mert a többi. Pártok. Semmire valók !
2019. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocs, az anti szót nem akartam írni :D

#3

Valóban nincs egy ütőképes párt a másik oldalon se, ezt jól látod. Bajban lennék, ha most kellene szavaznom.

2019. márc. 21. 20:09
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
#4: Már bocs, de szerintem abból nem fogsz jól kijönni, hogy írsz egy épületes marhaságot, aztán még meg is erősíted...
2019. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#9

Mi abban a marhaság, hogy a Fidesz bevándorláspárti?

Ők fogadtak be titokban migránsokat, meg több tízezer kötvényest, most meg ugye a venezuelai "magyarokat".

Az utóbbival nekem személy szerint nincs bajom, meg azzal se, hogy a kötelező 1300 embert befogadták.

Azzal van bajom, hogy titeket, fideszes szavazókat néznek hülyének, és ez még imponál is nekik sajnos.

2019. márc. 21. 20:14
 10/13 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Birnbaumos vallomás után esett meg rajtuk a szivem nagyon, azt a megalázottságot nem kívánom senkinek. Aztán azt követte az, hogy a sorosozás nem az értelmiségnek szól, újabb szívfacsaró lehülyézése a saját szavazóiknak kormánypárti részről! Végül a kegyelemdöfés mikor kiderül, hogy a migránsharcos Fidesz már 86.000 migráns befogadásánál tart miközben ehhez képest a csúnya migránssimogató Brüsszel meg csupán 1300-at kért befogadni, itt már sírtam. Mélyen együttérzek a fideszesekkel, ennyi megaláztatást szavazótábor még nem kellett elviseljen, de ők védik, mentegetik rendületlenül a kormányukat aki nap mint nap lealázza és közröhej tárgyává teszi őket. Mi jöhet még szegényeknek.
2019. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!