Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehendő feleségemmel sok...

Ha lehendő feleségemmel sok gyereket tervezünk, akkor szivesen látot tagjai leszünk az országnak?

Figyelt kérdés
Menyaszonnyom Romániából származik, gyimesi csángóroma. Mélyre nyuló kulurával rendelekzik. Én Szerbiából vagyok, töbnyire segédmunkásból ténykedem. Hallottunk, hogy itt biztonságban leszünk a migránsoktól is, mert őket nem engedik be a kormány munkájának köszönhetően és lehet itt nyugdodan családot tervezni, mert mi sokat akarunk, legalább 6-8 gyermeket. Jelenleg még csak egy kutyánk van, de dolgozunk rajta napminap hogy ez változzon.:) Remélem hasznos taggja leszünk itt a társadalmonoknak és lesz végre honunk is. Üdv, Gyuri "Killer" F/33

2019. márc. 23. 04:30
 1/5 Sulek Péter ***** válasza:
96%
Akkor ez a te országod :)
2019. márc. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a helyet nektek találták ki. :D
2019. márc. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
ócska troll, a végére egyértelmű lett hogy csak provokálni akarsz
2019. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Semmi fantázia ezekben a trollkérdésekben.
2019. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett rossz 😂
2019. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!