Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon hogyan született a...

Vajon hogyan született a döntés, hogy a fidesz javasolja a saját felfüggeszését az néppártban?

Figyelt kérdés
A fidesz melyik testülete határozott erről ?
2019. márc. 23. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Így is úgy is lett volna szavazás a felfüggesztésükről, de ha ezt nem az ő javaslatukra tették volna meg akkor kilépnek.


A Fidesz időt akar nyerni, hogy lássa mi lesz a helyzet a szavazás után, ha az euroszkeptikus pártok megerősödnek vagy lesz jobb alternatívájuk akkor ki fognak lépni, ha meg nem akkor maradnak és teljesítik azokat a feltételeket amiket az EPP szab számukra.

2019. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Orbán Viktor kiváló stratéga , nem véletlen vannak 2/3-addal hatalmon már harmadik ciklusban sorozatban.


Mindig felül tud kerekedni a politikai "ellenfelein"

2019. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ja nem veletlen hanem az elcsalt valasztasi rendszer az atirt valasztokorzet hatarok a sok kilo krumplin megvett videki es a sok ukran roman magyar erdeme.
2019. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem véletlen, hogy a győzteskompenzáció nevű gazemberség miatt a 48% is 2/3. Kiváló választási csaló valóban.
2019. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem erre gondoltam. Ez egy komoly döntés a párt életében. Volt valamilyen testületi űlés ahol a pártvezetés feltalmazást adott Orbánnak vagy ő mint pártelnök egy személyben döntött a helyszinen. És mi lett volna ha az ep nem fogadja,el a javaslatot vagy más feltételeket szab ?

Engem a döntési mechanizmus érdekelne.

2019. márc. 23. 13:11
 6/10 anonim ***** válasza:
A döntés mechanizmusa nagyon egyszerű. A Fidesz nem olyan párt mint az összes többi. Orbán az atyaúristen, senki szava nem számít rajta kívül hidd el. Úgy ment oda, hogy a pártból neki senki véleményére nem kell tekintettel lenni max valami látszattanácskozást tartottak előtte amin mindenki jól egyetértett a nagyvezérrel.
2019. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld csak megkérdőjelezni Orbán és köre szavát a Fideszben. Úgy jársz, mint Navracsics, Pokorni, Lázár, Áder.
2019. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez tényleg igy van?

Fideszesek kérlek cáfoljátok meg !

Ugye a fidesz demokratikus párt ?

2019. márc. 23. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen ott lettem volna ezen a megbeszélésen, és akkor valóban tudni lehetne, hogy hogyan is volt ez az egész: "a fidesz javasolja a saját felfüggeszését", vagy másképpen volt ez.
2019. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező tényleg igazuk van sajnos. A fideszen belül valóban kommunizmus van és Orbán azt hitte hogy az EPP-ben is ő az atyaúristen.
2019. márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!