Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc elveszti...

Gyurcsány Ferenc elveszti szónoki képességeit?

Figyelt kérdés

Március 15. beszédjéből pár részlet:


2:45-től


https://www.youtube.com/watch?v=TJVqFRZ-SMs&feature=youtu.be..



Régebben kifejezetten jól beszélt, de mostanában mintha elvesztené ezt a képességét, egyre furább minden felszólalása.


Másnak is feltűnt?


2019. márc. 23. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Kövezz meg, de szerintem jó beszéd volt. Leszámítva, hogy nem tudja kiejteni a szavakat. :D De korábban is csinált ilyet (cseréptető, összecsort fontok...)
2019. márc. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Jó fej ez a Feri, ő a következő Sas Józsi. Én kimondottan kedvelem a retorikai stilusát, a hatás szüneteit, szinte szuggerálja a hallgatóságát, fáradthatatlanul ostorozza az antagonistáját (valami Urbán vagy Orbán nevüt). Szívből kivánom, hogy oda kerüljön arra a helyre, amit megérdemel!
2019. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez annak a jele, hogy ideje lenne már a ripacskodást befejeznie a ténykedésével együtt a politikában.
2019. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Az alkohol ilyen hatással van az agyra
2019. márc. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5:23-ig bírtam nézni ezt az okádékot.


Magát a beszédet meghallgattam más forrásból. Pontosan mit is szeretnél kihozni a kérdésedből? Hogy egy elmondott beszédben vannak nyelvbotläsai?

Kinek nincsenek? Még az a fekete ruhás paprikajancsi is bakizott, amelyik az echos műsorban játszotta az agyät.


Hogy egyre furábbak a felszólalásai? Egyre furább országban élve, egy egyre furább miniszterelnök kaméleon (vagy inkább szélkakas) effektusáról értekezni hogyan máshogy lehetne még?

2019. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Gyurcsány-elvtársat már lassan kezelésbe vehetné OV állítolagos graczi kezelőorvosa.
2019. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!