Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az hogy a komplett...

Igaz az hogy a komplett ellenzéket csak a hataloméhség vezérli?

Figyelt kérdés
Szerintem nem is az embereken akarnak segíteni csak a hatalom érdekli őket. A fidesz legalább megvéd a migránsoktól még ha lop is.
2019. márc. 25. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted. Nyilván szerinted a Fidesz meg utálja az egészet, alig várja, hogy valaki hajlandó legyen átvenni ezt a nyüves kormányzást. Direkt azért államosítanak, hogy valaki lázadjon már fel végre.

De ez egy végtelenül békés és türelmes nép. Mindent kibír és mindent elhisz.

2019. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ez egyedül a fideszre igaz.
2019. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos ez így működik és nem csak itt. Én a Fideszt támogatom, mivel rengeteget fejlődött az ország az utóbbi néhány évben. Sokak hitével ellentétben én pontosan felmértem hogy számomra melyik a legjobb párt, melyiknek köszönhetek legtöbbet. Ameddig ennyire esetlen ellenzékünk van, addig nem is fogok nagyon másra szavazni. Lejáratták már magukat előttem maximálisan az esetlenségükkel.

Ajtónak nekirohanni és korlátgyakorlatot tudnak végezni, a színészkedés nagy mesterei ezek. A gond az az, hogy így nem lehet kormányt váltani.


Undorítónak tartom azt, aki nem is nézi kire szavaz csak szavaz valahova, mert számára a Fidesz nem jó. Az ellenzéket már láthattuk kormányt vezetni, akkor is többet költöttek a jövedelmüknél külföldi eladósításból fedezve. Most ezek mondják azt hogy milyen rossz élni Magyarországon... Ők se tudnák ezt jobban csinálni, sima kis egyszerű megélhetési politikusok, akik hatalomra szeretnének törni!

2019. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Az ellenzéket a népakarat vezérli egyre több településen.


2019-03-25 12:14:00

Óriásit bukott a Fidesz Püspökladányban is.


[link]

2019. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 3-as!

" A gond az az, hogy így nem lehet kormányt váltani." - szerinted hogyan lehet kormányt váltani ma Magyarországon?

Sokan mondják, hogy az ellenzék hülye, meg ügyetlen - szerintük hogyan kellene csinálnia az ellenzéknek?


Kedves Kérdező!

Miből gondolod, hogy az ellenzéki pártok nem az embereken szeretnének segíteni?

2019. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

"szerinted hogyan lehet kormányt váltani ma Magyarországon?


Sokan mondják, hogy az ellenzék hülye, meg ügyetlen - szerintük hogyan kellene csinálnia az ellenzéknek?"


Az lenne az ellenzéknek a dolga hogy megfelelő alternatívát biztosítson, erre viszont láthatóan nem képes. Talán a kormánynak kellene nekik segíteni megbuktatni saját magát? Ne legyél már nevetséges!

2019. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Igen, igaz. Ez látszik a megnyílvánulásaikon is.


Hatalom, pénz ez ami élteti és érdekli őket. Igazából ebből áll a politika 90%-ban, kevés az a politikus aki az embereken akar segíteni önös érdek nélkül.

2019. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Biztos, hogy van valóságalapja. Ki a fene ne akarna zsíros fizetést, meg képviselői, miniszteri széket, ha lehetősége lenne rá?
2019. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Például Mészáros Lölőt látva szerintem bármelyik ellenzéki politikusnak elkezd csorogni a nyála :-D Mára annyira bízom a kormányban mint az ellenzékben. Hiteltelen mindkettő.
2019. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6#


Egész komkrétan az egyik legfontosabb csatornája az ellenzéknek az ATV, amely egy fideszes szekta kezében van.

Ez van. A sajtót is a kormánytól kapják.

2019. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!