Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a neoliberálisok szerint...

Ha a neoliberálisok szerint jó a népességcsökkenés mert úgy sem kell annyi ember a jövőben, akkor minek erőltetik a migrációt?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 15:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
Jaj, hát ők csak a fehér ember csökkenését imádják :)
2019. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet logikát találni bennük sajnos
2019. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
79%

Azt se tudod, ember, hogy miket beszélsz.

A neoliberalizmus annyit jelent, hogy valaki minimálisra akarja csökkenteni az állami szerepvállalást és az adókat, hogy a gazdaságot a piaci önszabályozás alakítsa.

Semmi köze nincs a népességcsökkenésedhez és a hasonló paranoid baromságokhoz.

2019. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
28%
Ezt azért szeretnék a liberálisok, mert szerintük így is túlvan népesedve a föld. Például az afrikai népesség többletével szeretnék pótolni az európai népesség csökkenését. Csak itt az a probléma, hogyha ezt támogatják a családpolitika helyett, akkor fenn áll az esélye hogy elveszik a kultúránk. Akinek pedig fontosabbak a sokszínűség értékei, a haza és a kultúránk védelménél arra azt kell hogy mondjam hogy haza áruló.
2019. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
71%

Liberálisnak tartom magam.

Nincs baj a népességcsökkenéssel, mert 7 milliárd ember túl sok erre a bolygóra.

De honnan vetted, hogy erőltetem a migrációt? Erőltetni max ezeket a trollkérdéseket lehet.

2019. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
31%

"De honnan vetted, hogy erőltetem a migrációt? Erőltetni max ezeket a trollkérdéseket lehet."


Itt szerintem senki sem rád gondolt, viszont a kormányt már érték ilyen jellegű támadások. Konkrétan lenácizták a magyar családpolitikát, csak mert nem migránsokkal pótoljuk a jelenlevő munkaerőhiányt.

2019. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom honnan szedted ezt a rendkívüli sületlenséget, de jól átvertek. A neoliberálisokra sok csúnya dolgot rá lehet fogni (meg is valósítják, nemcsak mondják), de történetesen ekkora ökörséget véletlenül se akarnak.
2019. márc. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%
Konkrétan a lenácizás helytálló, de semmiképpen nem a családpolitika miatt. Van azzal is probléma elég, de semmiképpen sem az, amit próbálsz más szájába adni.
2019. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
56%

"Konkrétan lenácizták a magyar családpolitikát, csak mert nem migránsokkal pótoljuk a jelenlevő munkaerőhiányt"


"pótoljuk"?

Talán a kormány pótolja nem? Vagy te is fideszes párttag vagy, azt elszóltad magadat?


"Konkrétan lenácizták a magyar családpolitikát"

Ilyet se hallottam még. Az a baj a családtámogatással ami a Gyurcsótányék idejének szocpoljával volt. Ne pénzt osztogassatok, hanem több pénzt hagyjatok a népnél. Abba nemhogy nem akar, de nem is tud majd belekötni az ellenzék. Mert akkor nem kavartok az ingatlanárakon.

2019. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
21%
A Fidesz a neoliberális párt és pont hogy növekedést akar..
2019. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!