Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jönnek az előválasztássa...

Miért jönnek az előválasztással az ellenzékiek?

Figyelt kérdés
Hiába lenne előrehozott választás, jelen állapotok szerint csak nagyobb bukta lenne az ellenzéknek mint tavaly áprilisban. Most már 50% felett lenne a Fidesz támogatottsága..
2019. márc. 31. 15:54
 1/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
98%
Előválasztás=\=Előrehozott választás
2019. márc. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1-es valóban elírtam, igazad van, előrehozott választásra gondoltam.
2019. márc. 31. 16:04
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert ki lesz vágva a fidesz.
2019. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

"Mert ki lesz vágva a fidesz."

A legfrissebb statisztikák alapján még mindig toronymagasan vezet. Bár a 2/3 lehet hogy elúszna.

2019. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 Jobban állnak mint tavaly áprilisban, míg az ellenzéki pártok pl.: Jobbik rengeteget bukott.


Jelen állapot szerint optimális esetben a 4/5-ödöt se tartanám kizártnak.

2019. márc. 31. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező!

Én nem tartom a Jobbikot kormányképesnek, de a tisztesség kedvéért: nem bukott, hanem buktatták. Van némi különbség a kettő között.

Az előválasztás egy technika. A fő elv az egy az egy ellen elv alkalmazása. Ezt néhányan, továbbá a Fidesz nem szeretné, és tesznek ellene rendesen szabotázsakciókat. Mit lehet ilyenkor tenni? Ki lehet kényszeríteni egy belső választást, ebben a kamu emberkék, önjelölt mindentleugatók alul maradnak. Innentől csak politikai öngyilkosság árán indulhatnak, tehát megvalósulhat az egy az egy ellen.

Tudod, nincs olyan mocskos módszer, ami ellen nem lehetne ellenszert találni - ha akarjuk és van hozzá eszünk.

2019. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 Mi az , hogy buktatták a Jobbikot?


Ők maguk indultak el bal oldali irányba, úgy még, hogy a nevük is Jobbik.. ez tette őket tönkre.


Az meg, hogy egymás között felvették folyamat a beszélgetéseket és ezt kitették.. nehogy már a Fidesz hibája legyen ez is.

2019. márc. 31. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

#6

Vicces, ahogy még 8 év után is ott vagytok beragadva, hogy minden ellenzéki hibáért mások a felelősek. Addig nem is lesz javulás, amíg ezt abba nem hagyjátok és végre el nem kezdtek mások hibáztatása helyett olyat csinálni ami kell az embereknek.

de nekem nem sürgős, jó ez így, csináljátok csak.

2019. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem bukott, hanem buktatták"


És azt, hogy csinálták? (Ja tudom, biztos ezt meg azt megvették című mondat lesz erre a reakció.) Mert én aki tavaly rájuk szavazott (sajnos összegezve) úgy gondolom, hogy saját maguk alatt vágták a fát, és nem sok lejáratókampány kellett a dologhoz.

2019. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!