Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetséges, hogy a...

Hogyan lehetséges, hogy a Budapesti szavazók a Zuglói parkolási botrány után is ugyanolyan százalékban támogatják Karácsonyt mint előtte?

Figyelt kérdés

Mindig azt szoktam hallani, hogy csak a Fidesznek vannak olyan buta proli szavazói akik mindentől függetlenül támogatják őket, ehhez képest CEU/túlóratörvény tüntetések után is gyengült mindig a Fidesz.

Most a baloldali jelölt kerül botrányba Budapesten ahol többen vannak felsőfokú végzettséggel és ugye eleve az ellenzéket is inkább az értelmiségiek támogatják(ezt szeretik hirdetni az ellenzékiek) de valahogy ez egyáltalán nem látszik Karácsony eredményén, még csak 1-2 hétre se bizonytalanodnak el a szavazói.



2019. ápr. 2. 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Zugló eléggé prolinegyed. A budapesti értelmiség nagy része nem Zuglóban lakik.
2019. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De a főpolgármestert nem csak Zuglóban választják így gondolom a közvélemény kutató cégek is egész Budapestet mérik.


Vagy arra próbálsz rávilágítani, hogy proliktól okés lopni azért nem érdekel senkit se?

2019. ápr. 2. 20:37
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Hogyan lehetséges, hogy Mészáros vagyona a semmiből 3-400 milliárdra nőtt néhány év alatt a magyar és német adófizetők pénzéből, és még mindig annyian támogatják a fideszt, mint korábban? De lehetne említeni a Kósa családot, Orbán vejét, Rogán érdekeltségét, Habonyt, stb... a lusta túl hosszú lenne. A parkolási ügy volumene pedig ezekhez képest semmi. Gondolom a szavazók már nem elsősorban ezek alapján döntenek.
2019. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3 feltételezve, hogy 400 milliárd a vagyona Mészárosnak(bőven nem ennyi, illetve az hogy veszel hitelre egy autót ami 40 millió még nem jelenti azt, hogy van 40 milliód de ettől is tekintsünk el) akkor éves szinten ez az EU-s állampolgároknak 100 forintjába került, feltételezve, hogy csak úgy kapta a pénzt és ezért nem nyújtott semmit se ami nem igaz. (ha csak Magyarok fizették volna a gazdagodását akkor fejenként 5000 forintba)


Ellenben Zuglóban -1 milliárd(pl. V,XIII kerület +1,2 milliárdba zárt) az 124 ezer emberre jön le ami fejenként 8 ezer forint. 8000 vs 100 forint.


Szóval igazad van nagyon nem ugyanaz a kategória, mert ez nettó veszteség ellentétben a Fideszes üzleti kör vagyonosodásával ahol a megrendelésekért cserébe történtek teljesítések is.

2019. ápr. 2. 21:15
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

"A budapesti értelmiség nagy része nem Zuglóban lakik."

Akkor hol? Laktam Budán (II.kerület) és mielőtt elköltöztem, két akkora p***szt család volt a szomszédom, hogy naponta találtak valamilyen módot arra, hogy borsot törjenek az orrom alá (másoknak is, csak azokról az esetekről keveset tudok, mert a normálisabb szomszédok igyekeztek nem tudomást venni ezekről). Rajtuk kívül volt még egy végtelenül beképzelt nyugdíjas tanárnő, akinek mindenkiről megvolt a véleménye, amit nem restellett előadni, maró epével gazdagon fűszerezve. Tőle legalább tanultam valamit: a vegytiszta, maró savas szarkazmust. Persze, lehet, hogy csak én fogtam ki ilyen díszes társaságot és amúgy egész Budát tisztán értelmiségiek lakják.


Mindegy, hogy a lényegre térjek, nem vagyok zuglói, csak azt tudom, amit olvastam és felvételeken láttam. Karácsony igaz, hogy hagyta a parkolási cégeket (tartózkodott), de nem volt részese a bulinak, mint kiderült. Helyette kit válasszanak? Ha lenne egy másik jelölt, aki nem Karácsony (jobbakat ígér nála) és nem fideszes, akkor lehet, hogy arra a jelöltre szavaznának. Ki tudja?

2019. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Legyen Karácsony!


Gondolom téged a sok stróman és oligarha mint a garancsi és a többiek is zavarnak. ugye? Vagy csak Gergővel van bajod?

2019. ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetséges, hogy a Budapesti szavazók a Zuglói parkolási botrány után is ugyanolyan százalékban támogatják Karácsonyt mint előtte?"

Honnan tudod ezt?

Majd ősszel fog kiderülni, hogy kit támogatnak és mennyire.

2019. ápr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
56%

Például úgy, hogy az emberek jelentős része intelligens annyira, és nem hiszi el, hogy a parkolási botrány Karácsony Gergely sara.

Karácsony zugló polgármestere, de fideszes többség van. Karácsony NEM szavazta meg a parkolással kapcsolatos napirendi pontot, de kénytelen volt végrehajtani a testületi ülés határozatát. Egyszerűen nem tehetett mást, nem volt joga mást tenni.


Talán nem csak a fideszes médiából kéne tájékozódni, hanem meghallgatni a másik felet is, és átgondolni, hogy mit mond. Tudod, nem minden politikus olyan, hogy menekül a a kérdezők és a kérdések elől. Feltették neki, válaszolt is tisztességgel. Viszont a válasz elől se kell menekülni. Már ha értelmes az ember. Vannak persze akik csak gyűlölködni, rettegni képesek, gondolkodni nem. Az ilyeneknek ez pánikzóna, kellemetlen helyzet.


[link]


Megjegyzem, a Centrum Parkoló Kft-ben fideszes és MSZP kötődésű emberek vannak, párbeszédes kötődésűek nincsenek.


Ez az egész konkrétan valóban egy üres lejáratókampány, amiben Karácsony Gergely teljesen VÉTLEN. A röhej, ráadásul az, hogy fideszesek támadják őt ezzel, pedig a rendeletet fideszesek szavazták meg. Ha nem szavazták volna meg, nem lenne parkolóbotrány.


Vagyis tehát ha úgy érzed, hogy a parkolóügy elegendő ahhoz, hogy ne szavazzanak a vétkesekre, akkor semmiképpen ne szavazz fideszes jelöltekre!

2019. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Azért tetszik hogy addig csavarjátk, amíg mindig kihozzátok, hogy minden rossza fidesz miatt van.

Akkor is a fidesz a hibás ha ellenzékben van, mert miatta nem lehetett ... Akkor is ha a fidesz embere a vezető, de a mögötte álló ellenzéki testület hozza a döntést. Csak azt nem érem, ha mindegy, hogy egy mai ellenzéki politikus milyen pozícióban van, úgy is a fidesztől fog függeni az eredmény akár döntéshozói, akár ellenzéki pozícióban van, akkor miért van szükségetek ezekre az ellenzéki politikusokra? Ha úgyis mindig mindent a fidesz határoz meg helyettük, akkor rájuk minek szavaztok?

2019. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Ha egy képviselőtestület fideszes többségű, akkor szerinted ki a hibás? Ezért menj el ősszel szavazni, szavazz az ellenzékre, hogy ne lehessen többsége a fidesznek az önkormányzatokba.

2019. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!