Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes médiában mennyit...

A fideszes médiában mennyit keres manapság egy propagandista újságíró?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg eleget ahhoz hogy motivált legyen. Jól élnek most ezek a sajtószennyek az állami hirdetésekből.
2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

sokat plusz juttatások, pl 30 000 ért önkormányzati lakást bérel a várba


30 000??? ne vicceljünk már.... egy isten háta mögötti faluban nem lehet ennyiért egy szobás vályog házat bérelni....

Egy megyeszékhelyen ennyiért maximum szobát kapsz feltéve ha mázlista vagy....

2019. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Kevesebbet mint egy ujságiro, de nem is kell hozzá sok ész csak gerinchiány.
2019. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nemtudom ,de személyszerint nekem nagyon sokat kéne fizetniük,hogy ennyi sületlenséget leírjak :D
2019. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Többet, mint Kálmán Olga most, és kevesebbet, mint Kálmán Olga egy éve.
2019. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekik már az fizetség, ha még fényesebbre nyalhatják, amit kell. Bár amennyire jól kitömték a propaganda médiát, biztos csorog nekik is valamennyi.
2019. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretned Kálmán Olgát, de mindenképpen egy szakmailag kifogástalan munka az amit letett eddig az asztalra. Talán nem kedves a kormánynak, de az újságírás az már csak egy szakma és van akik a valóságról szeretnek tudósítani, nem a megrendelt alternatív valóság elhintését tekintik munkájuknak.
2019. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kálmán Olgát és a valóságot egy lapon említeni mindenkép mulatságos gondolat, ahgy az is, hogy nem megrendelésre lett pl. a jobbik egyik legádázabb ellenségéből a jobbik médiaharcosa, nyilván nem meggyőződésből. A felkészültségét nem bíráltam, mert azt nem is nagyon lehet. Hogy kinek érdekében veti be, és mennyiért, az már érdekesebb.
2019. ápr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, de engem jobban foglalkoztat, hogy vajon ezeknek az "újságíróknak" korábban sem volt gerincük, vagy csak némi pènz hatásása szabadultak meg tőle?
2019. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olgára gondolsz? Szerintem nem volt neki.
2019. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!