Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Momentum vagy MKKP? Melyiknek...

Momentum vagy MKKP? Melyiknek lesz 5%-a szerintetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg ez a két párt van, akire szívem szerint szavaznék. Melyik fog nagyobb eséllyel bejutni, melyiknek lesz mandátuma?

A momentum állítólag 6,4%-on all. A kutya pàrtrol ritkán olvasok statisztikát, mindig kihagyjàk a listàbòl.


2019. ápr. 4. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Arra tippelek, hogy egyiknek sem.
2019. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A Momentumnak nagyobb esélye van.

De én örülnék, ha mindkettő bejutna.

2019. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
6,4%? És ezt melyik belpesti romkocsmában közvéleménykutatták?
2019. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a Magyar Kétfarkú Kutya Párt, és ahogy az emberek kezdenek rájönni, hogy jó dolog az ingyen sör és örök élet, a támogatásuk csak tovább fog növekedni.
2019. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3# [link]

Tudom 444 fúj, meg se nyitod. De ott van benne, hogy ki készítette a közvélemény kutatást.

6,3%, rosszul emlékeztem.

A kutyákat itt sem emlìtik.

2019. ápr. 4. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyáknak nem elég a támogatottságuk az 5%-hoz, de remélem, hogy tévedek és mégis elég lesz...


Döntsd el, hogy megkockáztatod e, hogy kidobod a szavazatodat azért, hogy növeld az esélyüket...


Én hasonló dilemmában vagyok csak LMP - Kutyák felállásban, de valszeg inkább a biztosabb LMP-re voksolok (ami amúgy 4.7%-on áll, stóval...).

2019. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg egyiknek sem lesz meg.

A Momentum egy fővárosi rétegpárt, vagyis ha országosan nézzük, akkor nem éri el a bejutási küszöb közelét sem.

A MKKP pedig egy viccpárt. A szavazói nem fognak elmenni egy eu-s választásra, hiszen pont azért szavaztak rájuk mert nem veszik komolyan ezt a választásosdit. Számukra semmi előnnyel nem járna ha a szavazatukat leadnák, ettől nem bukik meg a fidesz és nem is lesz MKKP-s képviselő a parlamentben vagy az önkormányzatban.

2019. ápr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!