Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik Orbán Viktornál jobb...

Létezik Orbán Viktornál jobb politikus?

Figyelt kérdés

Most őszintén bevallom nem trollkodásból hanem teljesen őszintén szerintem Orbán Viktornal jobb Miniszterelnök nem volt Magyarország történetében azt mondják hogy Kádár János is jó Miniszterelnök volt nem tudom mi az igazság mert akkor még kicsi voltam talán nem is éltem , de szerintem Orbán Viktor Magyarország történetének legemberibb legőszintébb és legjobb Miniszterelnöke.


Gyurcsány Ferenc meg egyik másik politikusok azért fetrengenek a földön azért bohóckodnak lefekszenek a földre meg ilyenek hogy hatalomra kerüljenek és még több pénzük legyen ,nem az emberek miatt.


De Orbán Viktor helyre rakta a gazdaságot 10-15 évvel ezelőtt még tombolt a szegénység és a munkanélküliség Magyarországon de ma már nem.

Mindent emelt a Orbán kormány a nyugdíjat a támogatásokat még a ápolási díjat is tavaly még 29 ezer ápolási díjat kaptunk ma már 34 500 vagy 34 700 ft ez majdnem 5 ezerel röbb gyakorlatilag úgyis fel lehet fogni hogy ez olyan mintha ingyenes lenne az internet hiszen ez a 5 ezer forint fedezi.


Szóval Orbán Viktornak sok mindent köszönhetünk eddig 30 ezer forint Erzsébet utalványt nyugdíj emelés ápolási díj emelés és fizetés emelés Orbán kormánynak hála gazdagabbak lettünk és jobban élünk mint ezelőtt 10 éve.



2019. ápr. 4. 23:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Sosem volt semmi hibája és 5 milliót is azért vette el mindenkitől, hogy szűkebb rétegnek adjon többet. Igen. Egy áldott ember. Jobb csak a szélső jobb..
2019. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%

Amikor kisgyerek voltam, a rendszerváltás környékéről vannak olyan emlékeim, hogy úgy emlegették Kádárt az emberek, hogy "Kádár apánk". Ma már nem épp ezzel a kedves megszólítással emlékeznek vissza rá. Utána Antallt istenítették, de most már inkább rosszakat hallok róla. Később, 2002 után Medgyessyről és Gyurcsányról hallottam sokakat úgy beszélni, hogy szerintük milyen jó politikusok, melléjük is felsorakoztattak hasonló imponáló érveket, most viszont Medgyessyre mintha már senki nem emlékezne, Gyurcsányt pedig a DK-sokon kívül mindenki szidja. Meglehet, hogy Orbán is hasonló sorson fog velük osztozni és az utódját fogják dicsérni.

A dicsérők mellett megvoltak minden korszaknak az ellenzéki hangjai, ezt a tényt nem is akarom elsumákolni. Mint ahogy ennek a korszaknak is vannak kritikusai, akik szerint minden hirdetési kampány hazugságra, a kormányzás tekintélyelvűségre épül és a pénzek elosztása pusztán csak a szavazók megvásárlására irányul, illetve a fejlődés is inkább csak óriáslépéseknek beállított poroszkálás.

Ügyet se vess rájuk, maradj meg a saját szép, kellemes világodban, ne hagyd magad kimozdítani onnan! Bátorság, kitartás!

2019. ápr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

Ez a kérdező hetente akarja szenté avatni, zseninek minősíteni stb. ezt a szerencsétlen Orbánt!

Lelke rajta, vannak tőle sokkal sötétebb szekta-tagok is, csak nekem ott sántít ez az egész, hogy ugyanazokat a számokat és "tetteket" mantrázza, amiket minden más fórum is olvasni lehet - vélhetően valami lelkesítő körlevél részeit másolja ide... Tehát ez is csak egy nyüzüge trollocska! El lehet felejteni.

2019. ápr. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
És igen, szinte csak jobb politikusok vannak mindenütt, körben a szomszédainknál (is)!
2019. ápr. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

A magánnyugdíj-pénztárak vagyonának államosítása? Az egykulcsos adórendszer bevezetése? A választási rendszer megváltoztatása úgy, hogy kedvezzen a Fidesznek? Az MNB alapítványainak pénzfelhalmozása? Az ügyészség megszállása, bírák megfélemlítése? Az oktatási rendszer központosítása? Tiborcz, Bayer, Kubatov, Palkovics, Hoffmann, Mészáros stb? Az egészségügyi reform elszabotálása? Államilag felügyelt korrupciós hálózat kiépítése? A média megszállása? Uniós források megcsapolása? Stadionépítések? Valódi kormányzás helyett migránsozás, sorosozás, brüsszelezés? A munkanélküliségi statisztikák javításra szolgáló közmunkaprogram? Hajsza a kormánykritikus civil szervezetek ellen? Letelepedési kötvény?


Tovább is van, mondjam még? Lökött egy kis koncot, te meg csóválod a farkad?

2019. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
12%
Igen, létezik. Sokak szerint... saját maga.
2019. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%
Igen, CSAK JOBB létezik!
2019. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
14%
Orbán sem jó, de nála csak rosszabbak voltak, így aztán úgy lesz Orbán a legjobb, hogy rossz politikus...
2019. ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
30%
Lehet hogy létezik, de ő is nagyon nagyon jó politikus.
2019. ápr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
76%

"De Orbán Viktor helyre rakta a gazdaságot 10-15 évvel ezelőtt még tombolt a szegénység és a munkanélküliség Magyarországon de ma már nem."


De mindezt az unió támogatásai nélkül nem tudta volna, és ha nem lenne ekkora mértékű korrupció a mostaninál sokkal jobb színvonalon élnél.

Orbán egyszerűen jókor volt jó helyen és ezt ki is használta.

2019. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!