Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sétáló Budapesten kívül...

A Sétáló Budapesten kívül milyen programok vannak még? A többi párt mit tervez?

Figyelt kérdés

Még 2 hónap van a Sétáló Budapest program tényleges publikálásáig, de már most építészmérnökök, közlekedésmérnökök, közgazdászok tartanak előadásokat a terveikről, diákkal...


Illetve a csapat vitákat is rendez a programról mindenféle komoly szakember meghívásával... Ott is megjelennek közgazdászok, városkutató geográfusok, városszociológusok, egyetemi tanárok, építészek, stb.


Azok a pártok melyek nem vesznek részt a Sétáló Budapestben, azok mit terveznek?



2019. ápr. 5. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
11%
A sétáló budapest program az egy szar. Már így is tetves zsúfolt a belváros, alig lehet férfi a sok lepukkant aljanéptől az utakon. Engem nem zavarnak az autósok, de ha nekem egyszer autóm lesz, én azzal fogok járni, nem a sok csöves meg külföldi hippi meg néger között az utcán
2019. ápr. 5. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Az ötlet jó, viszont nem lehet megvalósítani. Elvenné a két rakpartot...

Maga az ötlet jó, csak az utak a város nem így lett építve.

2019. ápr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
MOMENTUM: [link]
2019. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!