Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor és Mészáros...

Orbán Viktor és Mészáros Lőrinc korunk Széchenyi Istvánja és Kossuth Lajosa?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 5. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Orbánt lehet Széchenyihez hasonlítani ezt aláírom. Felér a gróf nagyságához. Mészáros Lőrimc viszont szerintem csak ügyes üzletember. De nem olyan jelentős
2019. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elsőhöz: 175—176 magas lehetett Széchenyi, Orbán 174 centi.

Szóval hasonlóan nagy emberek. Vagy kicsik.


Kossuth Sikkasztott, s sok emberrel nem jött, vagy őt nem kedvelték mások.


Remélem a kérdést viccnek szántad!

2019. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Látod második ezért nem nyertek ti soha választást, mert a vitakultúra ott tart nálatk mint az általános iskolásoknál hogy a másik ember magasságán megy a gúnyolódás. Legközelebb mi jön? Orrbán lesz az Orbán és zsebkendőt kínáltk neki? Mert kb ennyira futja
2019. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik melyiknek felel meg?
2019. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Széchenyi a saját vagyonából áldozott az ország javára...

Mészáros meg annyira jó üzletember hogy képes megnyerni a cégeire szabott állami tendereket.

2019. ápr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, hasonlítanak hozzájuk. Két lábuk, két kezük, két szemük, egy fejük van stb.
2019. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3.! Nem vagyok hatökör, nem tudom miért írod azt, hogy ti. Én csak egy vagyok. És egyként gondolom azt, hogy mindkettő hitvány ember. Rengeteg kárt okoznak az országnak. Sajnos az utóbbi évtizedekben mindegyik vezető csak ebben jeleskedett. Az egyik így, a másik másképpen.


Azért azt hazudni, hogy a felének a negyedének a harmada, az az összes kétharmada, önmagában is szép teljesítmény.


Meg konzultációnak hazudni egy űrlapot, amit értelmes ember csak egyféleképpen tölthet ki pártállástól függetlenül?

2019. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Orbán inkább Don Vito Corleone, Lölö meg csak egy szimpla pénztáros.
2019. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaz. Orbán majdnem akkora hazaáruló mint annak idején Kossuth volt. Széchenyire is hasonlít. Ő felajánlotta az éves jövedelmét az akadémiának, Orbán pedig felajánlja az akadémia éves támogatásását magának.
2019. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a hasonlat Széchenyire nézve felért egy hullagyalázással.


A Kossuth párhuzam is baromság, bár a sorsukban szívesen látnék valami közöset...mindkettő megérdemelte, ill megérdemelné.

2019. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!