Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erre mit mondanak a libsik,...

Erre mit mondanak a libsik, ez is fake news?

Figyelt kérdés
Eddig mindig azt mondták 2019 már nincsenek migránsok akkor ezek mik? Ezek a békés menekültek akikkel az EU-ba akarnak jönni? Kíváncsi vagyok most mit mondotok... [link]

2019. ápr. 5. 15:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
51%
Azt hogy a migrantok rendkívül veszélyesnek.
2019. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
49%

"Libsi" vagyok. Sohasem tagadtam a migránsok érkezését, szerintem amúgy senki.

Amúgy gondolom fideszes vagy. Valószínűleg ha belinkelnék pár cikket a magyarországi jogállamiság helyzetéről (akár külföldi nagy portáloktól is) akkor is féknyúzoznál.

Tudod, más szemében a szálkát...

2019. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
81%
Ha kell néhány felvétel, akkor csak leugranak Görögországba, vagy Törökországba, kamera on, migránsáttelepítést felvesz, és már retteghetnek is, akik erre vevők.
2019. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

"Amúgy gondolom fideszes vagy. Valószínűleg ha belinkelnék pár cikket a magyarországi jogállamiság helyzetéről (akár külföldi nagy portáloktól is) akkor is féknyúzoznál."


Jajj ne tereld másfelé a témát. A legtöbb libsi akivel beszéltem azt mondta, hogy a menekültek azok békések, és be kell engedni őket. A családtámogatás, amely miatt egyébként csökkent az abortuszok száma, válások száma is csökkent, a házasságok száma pedig jelentősen nőtt, az nektek teljes mértékben felesleges és pénzkidobás. A nevetséges vadjaitokat pedig a nagy nyugati országokra is rá lehet húzni!

2019. ápr. 5. 15:59
 5/60 anonim ***** válasza:
33%

J"ajj ne tereld másfelé a témát."


Nagyon szeretik.

Én még emlékszem, amikor az volt, hogy csak hoax a vándorlás.

Jah, és ha vége a háborúnak, mindenki hazamegy.

2019. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
44%

Nyugi! Ki fogják találni! És a mantrát fogják is sorjázni, mihelyst megjelenik, mit kell mondaniuk!

Nekem kilóg a lóláb. (Biztos azért, mert egy konzervatív falusi vagyok.... De azért elmondom:

Uniós, schengeni országból kíván erőszakoossn kitörni, egy horda, nem uniós, ezáltal nem schengeni övezetbe, hogy aztán újra visszatérjenek máshol. Immár unión és schengeni övezeten kívülről.... Érdekes.... És tanulságos...)

2019. ápr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
74%

Az nem számít, mit mondanak, akiket te gy becézel. Úgy fogalmaznék, értelmes ember ilyent soha nem mondott. Pár éve itt nincsenek migránsok, most sincsenek. Pár száz menekült nem az, ami 2015-ben volt, az az volt. Ha azonban ebből arra következtetsz, azt mondtam, nem is lesznek, akkor mindössze nem értetted meg, amit mondtam.

Most kötélhúzás folyik. Most valamivel kevesebben hagyják ott hazájukat és azokat is feltartóztatják másutt. De ennek ára van, és azt valakik fizetik. Amikor pedig nem fogják, akkor jön a baj. Nem azért, mert nem fizetik, hanem azért, mert a problémát nem akarják megoldani. A megoldás véletlenül se kerítés, ezt tudnád, ha elemi fizikatörvényeket ismernél. A megoldás a fegyverkezés megállításában van, a viszálykeltés megállításában van, és még sok másban. Azonban egyelőre a fegyvergyártók szava (és profitja) érvényesül. Tehát migránsok lesznek. Később majd lesznek a klímaváltozás miatt. Mikor és merre, ma senki nem tudja. De lesznek!

A lipsizés ugyanilyen, az se vezet sehová, legfeljebb jól érzed magad tőle. Legalábbis ezt hiszed. Ennek a problémának is máshol a kezelése. De úgy is hiába mondom, hát nem is mondom.

2019. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
24%
Imádom a Fideszt, Orbánt meg az egész band
2019. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
65%
Bandáját, az EU minket szid, mi meg "Soros-féle", "Soros-bérenc", mást sem lehet hallani. Hogy a Fidesz közben mit ügyködik a parlamentben arról bezzeg sunnyognak.
2019. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

" Pár éve itt nincsenek migránsok, most sincsenek. Pár száz menekült nem az, ami 2015-ben volt, az az volt. Ha azonban ebből arra következtetsz, azt mondtam, nem is lesznek, akkor mindössze nem értetted meg, amit mondtam."


Ez pont hogy azért van mert felépítették a kerítést, és tulajdonképpen azóta drasztikusan kevesebben jönnek illetve jutnak be Magyarországra. Ennek fényében igenis egy jó megoldás a kerítés! Kénytelenek voltak más utakat keresni. De az sem igaz hogy a balkánon nincsenek elég csak megnézni Boszniát.

2019. ápr. 5. 16:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!