Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne, ha újra...

Gusztos Zoli kérdése:

Szerintetek jó lenne, ha újra Gyurcsány Ferenc lenne Magyarországon a miniszterelnök?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 05:05
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Nekem a tököm kivan már, hogy a magyarok folyamatosan a jól ismert szart szeretnék. Én szívesen adnék esélyt olyannak, aki fiatalabb és még nem volt esélye bizonyítani.

Orbán és Gyurcsány alkalmatlan az ország kormányzásra. Utóbbi talán egy fokkal jobb, ellenzekikent tud jókat mondani. De nem szeretném miniszternoknek.

2019. ápr. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
32%

Én is hasonlóan gondolom mint az első válaszoló. Vagyis ne a gazemberek közül válasszunk hanem a változatosság kedvéért válasszunk a tisztességes emberek közül. Magyarországon miért nem kerülhetnek tisztességes és tényleg tanult emberek magas pozícióba? Miért például plágiummal szerzett (Smidtelt) diplomával kerülhetnek oda? Valódi tudással és valódi diplomával, tisztességesen és szorgalommal meg menjenek az emberek külföldre tisztességesebb és élhetőbb hazát keresni? Miért nem lehet ebből az országból tisztességes, korrupciómentes és élhető haza?

Épp tegnap beszélgettünk arról hogy idehaza ki miért nem házasodott meg és miért nincs gyereke. Hát mert egy házassághoz és családalapításhoz tisztességes ország is kellene. Pont. És nem pedig olyan ország ahol például a GYŐRSZOL nevű közmű cég havi 3500 Ft alapdíjat szed a lakosoktól ami munkát és szolgáltatást még nem tartalmaz. (Elmondásuk szerint ennyi, én pár éve 2500 Ft körül tudtam de lényegtelen, lopás az lopás).

Nem csak az a lényeg hogy ki a miniszterelnök hanem a lakosságon való minden élősködést meg kellene szüntetni.

2019. ápr. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
36%
Gyurcsány nem hogy tett volna a lakosságon való élősködés ellen, hanem ő vezette be a havi TB-t mint megcímkézett külön adót, meg egy ideig a vizitdíjat is. Régen ilyen külön adóként is jól működött az egészségügy. Ez hogy lehet?
2019. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
73%
Javítva: Régen ilyen külön adó nélkül is jól működött az egészségügy.
2019. ápr. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
79%
Gyurcsány nem alkalmas erre sem, ezt már ő maga többször bizonyította.
2019. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Alex Fly ***** válasza:
23%
Nem mondom, hogy jó lenne. Mindenesetre a jelenleginél klasszisokkal jobb.
2019. ápr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
64%

2: "egy házassághoz és családalapításhoz tisztességes ország is kellene."


Jó emögé bújni, az orszagvezetoit okolni mert nem tudtatok családot alapítani, persze, nyilván...:D Én 23 évesen házasodtam mégis tök jól megvagyunk függetlenül attól hogy ki az miniszterelnök. :D


------



A feltevést se értem... a csávó már bizonyította hogy alkalmatlan az országvezetésére. A tag pszichopata, vágod? Nem lenne jó. Inkább a Fidesz akkor mint ő. Amúgy ez is a Fidesz vesszőparipája, hogy Gyurcsány van. Ha eltűnne le lehetne váltani ezt a kormányt. Viszont Orbánnak kell Gyurcsány, mert Gyurcsány veszélyes és félünk, hogy megint hatalomra jut, ezért inkább a Fideszre szavazunk. :) True story.

2019. ápr. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%
Én évről-évre jobban élek. Dolgozok, mint a gép (szakmámból kifolyólag a munkám mellett egyéni vállalkozó is vagyok), van, hogy hétvégén is, amit megfizetnek. Félre tudtunk tenni folyamatosan, de az elmúlt elmúlt öt évben elég sok pénzt és jövőre házat veszünk úgy, hogy 12 éve albérletben élünk. Gyurcsány ideje alatt nulla esélyem volt, ugyanezekkel a paraméterekkel, most pedig ott tartok (inézetisként, a nulláról indulva), hogy saját házam lesz egy év múlva. Nekem ennyi bőven elég is.
2019. ápr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
31%
O1G-nél jobb lenne!
2019. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
66%
Zolikám, gondolkodásra képes, tudatos ember voltál már bő 10 évvel ezelőtt?
2019. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!