Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor éri már fel ésszel az...

Mikor éri már fel ésszel az lmp és a jobbik hogy összefogás nélkül nincs győzelem? Még az erdogáni diktatúrában is összefogtak ezek meg azt csinálják mint tavaly. Lehet az ungár gyerek is beépített ember? Én már szégyellem ezt az ellenzéket.

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 6. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Az Ungár gyerek Mariskának a fiacskája, szóval nem meglepően beépített ember, főleg, ha a viselkedését vesszük alapul. A Jobbik meg megint nem értem, hogy mit akar, Budapesten egy körzetet nincs esélyük megnyerni, nyugodtan visszaléphetnének mások javára, cserébe ők kaphatnának vidéki helyeket.
2019. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

LMP?

A Fidesz hozta őket létre pont ezért.

A vezérük Ungár Peti már csak tudja.

2019. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Hát igen. Mondjuk ez az lmp talán már a választóiknak sem elég trendi szexi és fancy. Meglepne ha sokáig húznák már.


Mondjuk nálunk pl. a jobbiknak lenne esélye vidékben egy fideszes fellegvárban. Nyilván itt nincs értelme a baloldalnak indulni. Nehéz megérteni miért nem tudnak megegyezni és ez a Gyurcsányozás már nagyon gáz mert először is 10 éve volt a fidesznek azt kijavítani na meg ugye ha pár helyen visszalépnek tavaly akkor nincs két 3-ad

2019. ápr. 6. 16:21
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy párt le tudja győzni a Fideszt akkor egyedül is menni fog. Amúgy általában olyan pártok fognak össze, akik nézetben közel állnak egymáshoz.
2019. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Te is látod hogy erre ebben az országban nincs esély. Össze kell fogni aztán majd lerendezhetik egy demokratikus választás során. Sajnos oda jutottunk hogy egy párt itt nem fog csodát tenni ezért kellene összefogni de az lmp és a jobbik csak megfúrja ezt évek óta.
2019. ápr. 6. 16:29
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Én azt mondom, hogy a magyarok megérdemlik ezt az egész pöcét. Aki mást akar, az pattanjon meg az országból, mert itt nem lesz változás.
2019. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szecessziós Vájling ***** válasza:
22%
Ha az összes ellenzéki párt összefog, akkor adják ki a választói képviselet szerint a Parlament körülbelül 1/3-át. Megosztanád a nyilvánossággal - hogy a politikai elemzők és közvélemény-kutatók is okuljanak a dologból - hogy ez mégis hogyan fog győzelemhez vezetni?
2019. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azért ha nincsenek a megvett román ukrán szavazók az utóbbiak mondjuk csodás emberek mert 100an tudnak egy kis házban élni a határ mentem..:D

Ha nincsenek a fidesz számára kedvezően átírt választási körzetek.

Ha nincs ez a győztes kompenzációs marhaság.

Ha nem áll le a rendszer.

Ha nincsenek a kiszolgáltatott és félelemben tartott periférián élők.


Tudom sok a ha de akkor is. Ez a rendszer a fideszre van írva. Összefogás nélkül meg semmi esélyünk.

2019. ápr. 6. 17:02
 9/20 anonim ***** válasza:
17%

Mikor fogják már fel egyes ellenzéki szavazok, hogy nem a Fideszt kell mindenáron leváltani hanem kompetens embereket megszavazni a városvezetésbe, polgármesternek.


Azzal, hogy a korrupt Fideszesek helyett majd lesznek korrupt ellenzékiek mégis mivel lesz Magyarország beljebb?

2019. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ennél az is jobb ha háromfejű Soros Györgyök jönnének migránskaravánon.
2019. ápr. 6. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!