Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szervezi az ún....

A fidesz szervezi az ún. migráns karavánt hogy tudjanak kampányolni és riogatni vele? Én kinézek belőlük bármit.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Soros György szervezi a migránskaravánt.
2019. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig az a gyanús aki elsőként Sorosozik.
2019. ápr. 6. 17:49
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Rájuk vallana egy ilyen lépés az egyértelmű.

Ahogy az is hogy véletlenül éppen a kampány időszak elindításakor alakult ki karaván nagy hirtelen.

2019. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem , Ő elzárja tölünk ezeket a vandálokat kerítéssel és megvédi a hazát.


Ha az ellenzék kerülne kormányra akkor nálunk is ilyen karavánok portyáznának..


Egyébként meg Soros keze van a dologban , hiszen az általa támogatott szervezetek biztatják őket.

2019. ápr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
30%-osok nem olvastatok ti egy kicsit sok 888.hut?
2019. ápr. 6. 18:01
 6/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Igen. Engem is beszerveztek. Most itt harcolok a görög rendörökkel. Előtte meg bértapsoló voltam. Ezzel a karavánnal sokkal jobban lehet keresni csak sokat kell gyalogolni. Viszont ruhatérítés is van a napidíjon felül.
2019. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Azért akarnak most megindulni mert félnek hogy a bevándorlás ellenes erők lesznek többségben, és akkor nem tudják az akaratukat érvényesíteni. Még valami kérdés?
2019. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van kérdés. Mennyit fizet ezért Habony hogy ezt írd?
2019. ápr. 6. 18:21
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Neked mennyit fizetnek az ostoba kérdésedért? Bár el tudom hinni, hogy önszorgalomból vagy ennyire hülye. Szánalmas!
2019. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Május 26.-án újabb bukta vár rátok bevándorláspárti oldalon, szóval értem az okát ezeknek a kérdéseknek.


Ez egy valós és nagyon komoly veszély amin ti bal oldalon elviccelődtök meg tagadjátok a létezését is sok esetben.

2019. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!