Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek szegény Puskás...

Szerintetek szegény Puskás Ferenc mit szólna ahhoz, hogy a mi szeretett vezérünk istent akar belőle csinálni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 00:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
És ahhoz mit szólna szegény Puskás Ferenc, hogy az úgynevezett "ellenzék" normalizálni akarja a homoszexualitást és a transzneműséget, és olyan kifejezéseket használ, hogy "szarmagyar"?
2019. ápr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem biztos örülne neki, hogy múzeumot kap és róla nevezik el az új nemzeti stadiont.


Vagy mi mással akar még Orbán "istent csinálni" belőle?

2019. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Értem, tehát arra, hogy szar a fidesz, az az ellenérv, hogy szar a az ellenzék.
2019. ápr. 7. 00:33
 4/15 A kérdező kommentje:

2


Felcsútból zarándokhelyet akar Orbán. No meg lassan annyi Puskás-szobor lesz, mint ahány útmenti feszület. A puskásizmus felváltja a kereszténységet?

2019. ápr. 7. 00:35
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
#4 és ez most mért fáj neked? Tudom tudom az éhező orvosoknak kéne a pénz. De ezt leszámítva?
2019. ápr. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Neked oké, hogy feleslegesen nagy és drága stadionokat építenek részben a te pénzedből, és felesleges, otromba kegyszoborokat állítanak szintén részben a te pénzedből?
2019. ápr. 7. 00:59
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

"Neked oké, hogy feleslegesen nagy és drága stadionokat építenek részben a te pénzedből, és felesleges, otromba kegyszoborokat állítanak szintén részben a te pénzedből?"


Amíg ezen "drága stadionok" és "ronda kegyszobrok" a nacionalizmust és az antiliberalizmust terjesztik addig nem érdekel, hogy havonta egyel kevesebb alkalommal mehetek moziba, mert tudom, hogy a gyerekem nem egy fertőben fog felnőni.

2019. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Puskás is bevándorló volt.
2019. ápr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Puskás kivándorló volt :)

És nagy nemzeti emberünk, aki miatt ismert lett a magyar foci. Na nem az a magyar foci, ami ma folyik. Forradalmasították a labdarúgást a taktika váltásukkal és nagyon értettek a csapatjátékhoz is. Megérdemlik, hogy őrizzük az emléküket.


Ellenben a foci mániája Viktorkának nincs egy lapon Puskás Öcsivel. Puskás nemzeti kicsünk. Vasutas Viktor meg valóban pazarolja a pénzt a stadionokra. Ha kerékpár őrült lenne, már fedett kerékpár út lenne minden kis faluba az egész országban! és lehetne kapni támogatást kerékpárral való munkábajárásra, mint egy európai országban.

A NoLimpia is bizonyította, hogy máshogy gondolkodik egy átlag savazó, mint Vitya a stadionokról. És bizony sok stadion fenntartása még többe kerül, mitn a megépítése, miközben kihasználatlanul állnak. És nem Felcsútra gondolok, mert oda rendszeresen szerveznek meccseket, hanem elsősorban Diósgyőrre, meg Mezőkövesdre.


Felcsút az pénzmosásra kellett. Más meg bűnbarlangokba fekteti a savazók pénzét. Mindenkinek megvannak a hobbiai. Sajnos.

2019. ápr. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Nemsokára ki fog derülni, hogy Puskás egész életében a Felcsút FC-ben játszott, aztán annak lett az edzője. Ezt így előre megmondom.
2019. ápr. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!