Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazóként mit...

Ellenzéki szavazóként mit gondolsz az MSZP-P, DK, Momentum közös listájáról illetve szavaznál rájuk?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 15:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen fajta választáson?
2019. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Önkormányzati választások, Budapesten állapodtak meg a polgármester jelöltekről, meg hogy ki hol kaphat alpolgármesteri helyet.
2019. ápr. 7. 16:12
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagyok budapesti, de ha az lennék, akkor szavaznék rájuk. LMP-ben csalódtam, a Jobbik nem érint meg. Májusban is vagy Momentumra, vagy MSZP-P-re szavazok majd, még nem döntöttem el. Szerintem összefogás nélkül lehetetlen legyőzni a Fideszt.
2019. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Igen, szavaznék. A Fideszt eltakarìtani csak úgy lehet, ha egy ellenzék indul vele szemben. Annak nincs értelme, hogy 6 fele megoszlanak a szavazatok.. A fidesz reálisan kb 40-50%-ot kap a választásokon. Le lehetne győzni, ha 1 ellenzéki jelölt indul.

Össze kéne fogni, elvenni a fidesz 2/3-àt és újra írni a választási törvényt igazságosra.. Utána lehet külön indulni, de addig felesleges szerintem.

2019. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Momentum szavazóként annyira kiábrándított ez a dolog, hogy a Fideszre fogok szavazni.

Pont (részben) ezek ellen indult a mozgalom, ugyanaz mint a Jobbik. Feladják az elveiket a pénzért sajna, de így nem lehet választást nyerni.


Ezek után körbe néztem és rájöttem, hogy egyedül a Fidesz nem adta még fel az elveit és képviselik a magyar embereket.

2019. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó te miről beszélsz?

Összefogás nélkül lenne mindenkinek 10%a azt a Fidesz vinne minden helyet szinte.

Azt meg hogy az elveiket melyik párt adta fel ne is fitogtassuk. :)

2019. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Bárkire hajlandó vagyok szavazni, aki megszabadít minket a Fidesztől.
2019. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Én nem csíptem sosem az MSZP-t

De ha ez kell hogy a fideszesek eltünjenek én bizony simán szavazok az mszp re.

2019. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Összefogás sose lesz, egyedül kell egy pártnak kinőnie magát, amíg ezt az összefogást ragozzák ellenzéik oldalon (amit megfúrják saját maguk) addig sose lesz leváltva a Fidesz.
2019. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16:32: te 37 %-os, te az egyik legnagyobb Fidesz-troll voltál eddig is, miről beszélsz?
2019. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!