Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a kormányt akarják...

Miért a kormányt akarják leváltani, miközben a társadalmat kellene?

Figyelt kérdés

A magyarok nagy része átverhető, megvesztegethető, együttműködésre és összefogásra alkalmatlan, tájékozatlan, irigy, rosszindulatú.


Amíg ez nem változik addig mit akarunk?



2019. ápr. 7. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Vannak erre irányuló próbálkozások.
2019. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

A társadalom is cserélődik, mivel áramlanak ki azok akik kevésbé ilyenek. A begyepesedettek pedig maradnak.

Nem tudom, hol olvastam már, de minden nép olyan vezetőt érdemel amilyen ő maga.

2019. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

sok százezren már önként leléptek.

Még 10-20 év és csak cigányok meg fidesz zombik maradnak.

Ugy hogy halad a társadalom cseréje...

Ezért még most kéne a Viktátort eltakarítani, hogy lehessen itt rendesen élni.

Még most talán nem lenne késő.

2019. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem a nagy orosz néppel kéne elárasztani az országot. Putyin lesz a miniszterelnök és diktatúra lesz. Nem fog számítani ennek a szörnyű társadalomnak a véleménye.
2019. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Meg kell próbálni választást nyerni. Ha nem megy, és ennyire fáj, akkor el lehet menni, kérem...
2019. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy tényleg cserélődik a társadalom. Az értelmesebb magyar az kifele megy, viszont Viktor hozza be az ukrán, venezuelai és vietnámi "magyarokat", akiknek ez is jó ami itt van, és istenítik is őt. Szóval gyakorlatilag a kormány a saját képére formálja a társadalmat is.
2019. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Ezeknek kár volt demokráciát adni, nagyapám már a 90-es évek elején megmondta. Szilárd demokráciához többségi polgári lakosság szükséges, az pedig Magyarországon olyan 10-15%-ot tesz ki, ami azért durva, mert már a reformkor idejében is ennyi volt, lassan 200 évvel ezelőtt és nem emelkedik az arány. Parasztokkal és prolikkal pedig nem tudsz demokráciát csinálni, mert jön valami ravasz, populista majom és megszédíti őket.
2019. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Jelen állás szerint az ország fokozatosan ki fog ürülni.

Most per pillanat kb az 1/4-ének nincs lakossága.

Ami a munkaerőt illeti a magasan képzetek többsége már most elment és soha vissza nem jön.

Perr pillanat is országos szintű a munakerőhiány.


Egy 2100-as becslés szerint a lakosság száma lefog zuhanni 6 millió fóré. Ezek többsége alacsonyan képzett és cigány, lesz.

Szal teljesül a vágyad. Jelen állás szerint a 40 alattiak 70%-ának nincs is gyereke.


Úgy 50-60 év múlva. Itt egy darab magyart nem fogsz látni. Mind elvándorol. (Én is Bécsből írók.)

2019. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Micsoda Nostradamusok vannak itt.

Ahogy látom, már lassan magyarul is elfelejtesz a török szobatársaid között.

2019. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Mellesleg, ha én Bécsből írnék, nem azt mondanám, hogy "itt", hanem hogy "ott". De tudjuk be ezt is a török szobatársak mellékhatásának.
2019. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!