Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a legújabb HírTv-hez?

Mit szóltok a legújabb HírTv-hez?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Szuper
2019. ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Kiráj.
2019. ápr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%
Eddig is jó volt, de most már nincsenek töltelékműsorok, nem kell oda-vissza kapcsolgatni az Echora.
2019. ápr. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
jó lett, de a reggeli műsor hiányzik
2019. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%

Helyesebben úgy szólna a kérdés, hogy "mit szóltok az Echo TV új nevéhez?"

Nos a sz*r az akkor is sz*r marad, ha máshogy nevezzük.

2019. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%

Szuper és most is azt nézem. Mindig az megy nekem egész nap.

Ezzel kapcsolatba a segítségetek szeretném kérni.

Egy ilyen lapos tévé sokáig bírja ha folymat kikapcsolás nélkül működik és csak egy csatornát nézek rajta mindig? Vegyek egy másikat is tartalékba?

2019. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Típustól függően hajlamos lehet beégésre, de nézd a pozitív oldalát, folyamatosan ott virít majd az echo TV (vagy most már hírtv) logója. Így ha normális híradót néznél más adón, akkor is ott lesz majd a hírtv logó.
2019. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

"nem kell oda-vissza kapcsolgatni az Echora"


Ez tipikus fideszes felfogás. Mindenből legyen csak egy! Nehogymár válogatni lehessen. Az is sokatmondó, hogy 2019-ben valakinek gondot okoz az, hogy meg tudjon nézni két egymással párhuzamosan sugárzott műsort. De ne legyen félreértés, én egyébként örülük, ha csökken a propagandatévék száma.

2019. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
#8 nem ülök egész nap a tévé előtt, olvasni sokkal jobban szeretek, viszont tényleg volt olyan, hogy két jó műsor ment párhuzamosan az Echon és a HírTV-n. Azon kívül nézek ám ATV-t is, csak sokszor el kell kapcsolnom, mert nem bírom nézni sok besavanyodott arcot. De akárki akármit mond, politikai hovatartozástól függetlenül, jelenleg a HírTV a legszínvonalasabb politikai csatorna.
2019. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%

7: Milyen rendes hír adót? A hír tévé azért hír tévé, mert azon mennek a hírek. Azért megy nekem egész nap mert ez miatt tájékozottabb vagyok az ellenzék libsiknél akik egész nap a hamis híres oldalaikat bújják.

Ezt a beégést amit mondasz, ez megelőzhető ha lefóliáztatom a képernyőt vagy ha veszek rá képernyő védőt?


9: Ne foglalkozz velük ezek libsik akiknek a véleménye nem számít. Olvassál csak azért vagyunk mveltebbek a libsiknél. Én is szoktam olvasni mert valamikor csak halgatom a hír tévét és akkor mellette tudok olvasni. Az előb is olvastam közben mert vettem egy új hűtőt és annak olvastam a használati utasítását. Dél előtt hozták ki de nem világít benne a lámpa.

2019. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!