Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan meglepő, hogy a...

Miért olyan meglepő, hogy a bulik után üvegszilánkok vannak az utcákon?

Figyelt kérdés
Nyilván ha kellemes beszélgetést szeretnék, akkor nem ilyen buliba megyek én sem. Az a legkevesebb, hogy üveget egészben nem teszek le. Ettől buli a buli és szórakozás.
2019. ápr. 8. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Akinek az a buli, hogy tör - zúz, az tegye otthon.

Kozteruleten nem illik, hiszen nem te takarítod fel.. Illetve beleléphet egy kutya mondjuk, akit másnap hajnalban ott setaltatnak. Embernek is àtfúrhatja a papucsàt a szilank. Biciklis is belehajthat stb..

Lehet vandàlkodni, otthon 4 fal között.

2019. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Homokozóba sziklákozni egyenesen veszélyeztetés. Mégis csinálják.
2019. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

"Az a legkevesebb, hogy üveget egészben nem teszek le."

Mi van?

2019. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az a legkevesebb, hogy csontodat egészben nem kéne hagyni.
2019. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elég rossz nevelést kaphattál.
2019. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Az a legkevesebb, hogy üveget egészben nem teszek le"

Pedig ki lehet bírni. De nem kötelező. Az üveg tartalma megérkezik az agyadba, felpörögsz tőle, megharagszol az üvegre, mer' mán nincsenn benne szesz, osztán jaól kitőtöd a dühödet (ha a szeszt már nem tudod).

Ezt egész nyugodtan megteheted otthon. Földhözcsapod, szétszállnak a szilánkok, jól néz ki. Aztán majd másnap reggel te fogsz belelépni. De tudod, mikor úgy alakul, hogy vasárnap reggel 5 óra körül megyek dolgozni, nem szívesen rugdosom a hozzád hasonlók által széttört üvegek maradványait a járdán. Értem én, hogy buli volt meg fiatalok vagytok, de olyan helyen kell hülyének lenni, ahol ez mást nem zavar.

2019. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Ügye? Meg drogok nélkül sem lehet bulizni, akkor buli a buli ha rongálhat az ember, mi úgy szoktuk, hogy direkt üvegből iszunk és ha végeztünk játsszunk, hogy ki dobja messzebbre, esetleg valakit eltalál akkor aki eltalálta meghívjuk piára, lényeg, hogy minél nagyobb legyen a szemét és ettől boldokok vagyunk mert o1g


Amúgy csak viccelek, közmunkára dobnám aki akár egy üveget is eldob, mert pl. Kutyusoknak sérülést okoz, vagy bármi más veszélyforrást rokozhat.

2019. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A legkevesebb az lenne számodra hogy felkeresel egy pszichológust ha számodra az jelenti a bulit hogy törsz, zúzol
2019. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden vasárnap hajnalban, amikor megyek dolgozni, kerülgetem az utcákon a hányás és vizelet foltokat. Mellette a sötétben azt is figyelnem kell, hogy el ne vágja a lábam a szét dobált üveg.

Arról nem is beszélve, hogy az első busz tele van részeg fiatalokkal, akik kötözködnek, beszolnak nekem.

Én értem, hogy buliztok, de ezt úgy kéne tenni, hogy mást ne zavarjatok vele.

Nekem pár éve nyáron àtlyukasztotta a làbbelim egy üveg darab. A labambol ömlött a vér és a làbbelim is kuka lett.

Miért kell ez? Miért nem lehet bele dobni a kukába az üveget? Miért kell szándékosan rongálni?

Nem tudom megérteni, pedig én is rendszeresen jártam buliba régebben. De sosem vandàlkodtunk..

2019. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező ironizál, de legalábbis remélem.


Azon meg, hogy koszosak az utcák az ún. bulinegyedben, tényleg nem kéne meglepődni. Ez egyenes következménye annak, ha egy város (városrész?) a lepukkantságra és a féktelen piálásra építi az imidzsét. Nem azért de pl egy szimplában eltöltött este után kinek jutna eszébe, hogy ebben a városban, ezen a környéken figyelni kell a tisztaságra? Egy rendezett és tiszta környezetben oltári bunkónak kell lenni a szemeteléshez, egy lepukkant romhalmaz közepén elég kicsit becsiccsenteni, hogy az embert ne érdekelje a dolog.

2019. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!