Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér direkt kavarja a szart...

Puzsér direkt kavarja a szart az EP választások kapcsán?

Figyelt kérdés
Most mégis kilép az előválasztásból mert nem tetszik neki valami. Mégis mi értelme van ennek? Ha az előválasztáson nem nyer, akkor élesben sem fog. Csak osztja a szavazókat. Én kedveltem egy időben de egyre ellenszenvesebb lesz ezzel a folyamatos szarkavarással és értelmiségeskedéskedéssel, de a viselkedése minden csak nem kultúrált. Jó, lehet, sőt biztos hogy rengeteg hülyeséget kérdeznek tőle interjúkon, de ezzel a folyamatos grimaszolással, szemforgatással meg kioktató stílussal ő se lesz különb.
2019. ápr. 8. 18:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Örülök, hogy kilépett. A fideszesek elmentek volna rá szavazni, mert tudják, hogy sok ellenzéki egyáltalán nem szavazna rá. Így legalább nem gyengítik annyira Karácsony esélyét.
2019. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kérdező ez elég egyértelmű vagy további magyarázatra tartasz igényt? [link]
2019. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Én a fővárosiakra 94 óta mindig rácsodálkozom.

Azt sosem értettem, hogy egy Demszki miként lehetett 20 évig főpolgármester. 98-2006-ig a fővárosi szavazók tartottak a parlamentben egy szdsz-t.... Tavaly egyéni körtetben Dk-s szavazót juttattak be a parlamentbe...

Most pedig Puzsér, vagy Karácsony? :D Valamire való faluban még a képviselőtestületi tagságra se lenne esélye egyiknek sem....

De ez a fővárisiak dóga.... :D

2019. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Szegény Puzsért nem érti meg senki...


2014 választás: Összefogás(mszp,dk,pm,mlp,együtt),lmp, jobbik, fidesz ---> Fidesz 2/3


2018 választás: (MSZP, DK, Párbeszéd, mlp), lmp, momentum, jobbik fidesz ----> Fidesz 2/3


2019 önkori választás: (mszp, dk párbeszéd, momentum) jobbik, lmp, fidesz ----> ?


Nem veszitek észre h ugyan ott vagyunk? Az h puzsér a főpolgármesteri széket elbassza amiben egyedül sikerült megegyezni már nem oszt nem szoroz. Egyébként is csak azért mentek bele a hataloméhes ellenzékiek mert tuti volt h ők jönnek ki nyertesként az előválasztásból. Talán Puzsér ezzel a húzásával elgondolkoztatja az ellenzéki pártokat azon h mondjuk csak akkor van esély a fidesz ellen ha egy vmire való ellenfél indul ellene, ha pedig erre nem jönnek rá nem is érdemlik meg h főpolgármester jelöltet adjanak.

2019. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#6, #7-nek:


Na! Ennek fuss neki még egyszer, és próbáld meg kicsit logikusabban is! :D


" elbassza amiben egyedül sikerült megegyezni"-" mert tuti volt h ők jönnek ki nyertesként az előválasztásból. "


Nekem ez az értelme! :D

2019. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#8 Szerintem csak nekem akartad a választ a 6# 51%os az nem én vok.


De nem érted látom. Az h főpolgármester ki lesz tök mind1 ha az összes körzetet bebukják, de tudod mit ha megnyerik az össze körzetet pesten és még főpolgármesterséget is az is tök mind1 ha az ország többi részét fullra bukják. Ezzel puzsér azt érhetie l h mivel veszélyezeteti Karácsony helyét, hátha komolyabban elkezdenek tárgyalni egymással h összefogjon mindenki. Mert puzsért ugye azért lép ki ebből a szarságból mert basznak összefogni mindenkivel.

2019. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Ameddig úgy tesz az ellenzék mintha valódi demokráciában élne és holmi "lista x-edik helyéről" vitatkoznak illetve hogy a "z pártból Lutz Gizi legyen a listán első, vagy y pártból Náncsi legyen" addig itt Fidesz 2/3 lesz. Sajnos az az igazság, hogy nekik nagyon kényelmes a NER udvari ellenzékének lenni, mert felelősség nélkül kapják a havi zsét és nem kell csínálniuk semmit igazán.
2019. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#9-nek:


Kicsit zavaró lehet ha %-ok alapján próbálsz tájékozódni, nem pedig szövegértéssel!


Nem volt eléggé nyílvánvaló, hogy #6, és #8 is én vagyok?!


Azt hiszem, én itt fejeztem be veled a diskurálást!

2019. ápr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de nem jegyzem meg h ki mit ír, de azért mikor azt írod h 6#,7#-nek azért az alap h felsorolás merrt ugye vesszővel azt választju el, tehát azért ne szálj el túlságosan magadtól.

Másfelől gondolom ennyire telt tőlled, ezért is akartad rövidre zárni úgy h tényleg nicns sok értelme a diskurzusunknak.

2019. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg most eshetett le neki,hogy a magyar politika full egyesbe nyomva nem működik.

Mindenki paktál ide vagy oda,megalkuszik erre arra.

Ha meg nem így nyomja akkor kiközösítik a ge cibe és egyedül marad.

2019. ápr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!