Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem tartjátok ironikusnak,...

Nem tartjátok ironikusnak, hogy a németek úgy kezelnek minket magyarokat mint a férgeket vendégmunkásként meg turistaként is, de miután beengedték a szeretett bevándorlóikat, azután meg ide járnak pöffeszkedni a Balatonra meg hasonló üdülőhelyekre?

Figyelt kérdés

Felfordul a gyomrom, amikor csak olyan népek osztják az észt, akik nem éltek meg nemrégiben nehéz időket (pontosabban megéltek, de azóta eltelt annyi idő hogy megérett/rothadt belülről a fene nagy liberalizmus útján a társadalmuk, nem úgy mint mi, hogy még mindig nem szedtük magunkat össze önerőből, és nem amerikai támogatás útján) akiknél olyan fene nagy jólét van, hogy az szó szerint az agyukra ment


Vitassuk meg, mert nagyon kíváncsi vagyok ki mit gondol a témával kapcsolatban



2019. ápr. 8. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Keleti cigányok vagyunk nekik de azért az euró milliárdok amiket nyernek azt zsebreteszik. Nagyon is sokat köszönhetnek nekünk a saját zsebükkel kapcsolatban.
2019. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Igen gusztustalan ez a német életérzés. Ledolgozza a 8(!) órát, 4 évente lecseréli a mercit vagy bmw-t nyugdíjas éveire megspórol annyi a nyugdíjszámlán, hogy élete végéig utazgat.


Hát rohadjon meg ez a liberális kapitalista életfelfogás. Nekem is felfordul a gyomorom tőle. Vívjunk inkább szabadságharcot az EU-val nehogy ide is beszivárogjon a német életszínvonal. Mi lenne akkor velünk.

2019. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az infokat honnan veszitek? Én németekkel dolgozom, soha semmi lenezest nem tspasztaltam. A Balatonon szinten nem láttam őket tömegesen poffeszkedni, és bár gyakran kérdezem, problémás migransokkal meg ok sem talalkoztak. Mondjuk tuti Soros lefizetette őket is, hogy hallgassanak :)))
2019. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

"Hát rohadjon meg ez a liberális kapitalista életfelfogás."


Egyáltalán nem erről szól a kérdés, gondoltam szólok.

2019. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

"németekkel dolgozom, soha semmi lenezest nem tspasztaltam."


Ne told fullba a kretént, ennyi hazugságot ennyi hozzászólásban, kemény,.

2019. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Furcsa velem ilyen sohasem fordult elő, hogy fèregkènt kezelnek, biztos azért, mert látszódott rajtam, hogy Soros-ügynöke vagyok.
2019. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyire nem drasztikus a dolog, bár egy minimális lenézés biztos lehet a "kelet-európaiak" felé ettől függetlenül nem zárom ki.
2019. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Már a régi időkben is jöttek a Balatonra, mert itt az ő szemszögükből sz.ért h.ért elvannak itt az óccsóságban két hétig. Ez azóta se változott. Szóval a bevándorlóknak ehhez semmi köze.
2019. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

#4

De bizony erről szól.

Érdekes módon ez a liberalizmus teremtette meg a jólétet és a békés fejlődést az egész nyugati világban. Mi meg a szittya magyarok ezt fikázzuk.

Mit is gondolhatnak rólunk. Szerencsétlen hülyék onnan keletről a szegénységből jönnének ide osztani az észt ?

Hát a kérdező ezt éli meg negatívan.

2019. ápr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Amíg a magyar turistát nem lehet svédasztal mellé engedni addig még van mit fejlődnünk.
2019. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!