Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Herbal Reality...

Mit gondoltok a Herbal Reality youtube csatornáról?

Figyelt kérdés
Szerintetek az igazat vallja?
2019. ápr. 9. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire én tudom, videókat csinál fideszes megnyilvánulásokról.

Ezt hogy lehet vallani vagy nem vallani?

2019. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Aligha "vallja az igazat", ezek ilyen konteós csatornák, jobb velük nem foglalkozni.
2019. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

A nevük jelentése : herbált szívnak és a megvilágosodásukban tapasztaltakat írják le.


Kérdező szerinted patkányírtószer meg csavarlazító után miket lehet mondani ? :XD

2019. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Vicces, érdekes...
2019. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Elég könnyed befogadható stílusban világít rá az országban uralkodó súlyos szellemi deficitre, ami a politikai színtéren van.
2019. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Néhány videót láttam,szerintem nem csak légből kapott dolgokat tárgyal, hanem bizonyítja is. Az ezért indult eljárás Magyarország ellen videója pl kimondottan hasznos, hiszen ők fordították le magyarra. Sokan csak úgy hajlandóak megnèzi egy videót, ha az nem feliratos.

Nem leszek rendszeres néző, de szerintem jó dolog, hogy a youtubeon is foglalkoznak a politikával.

A fiatalok nem néznek már tévét egyáltalán. A youtubeon könnyebb őket elèrni szerintem.

2019. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fizikakedvelő ***** válasza:
Nem túl színvonalas vagy értelmes,de nem tagadom én is elszórakoztam már bizonyos részeken. Pont azért,mert egyébként rávilágít valós dolgokra,ami például az emberi butaságként mutatkozik meg.(azért emberi,mert pártszimpátiától függetlenül sok a vakhitű ember)
2019. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!