Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen egy jobb oldali es...

Milyen egy jobb oldali es milyen egy bal oldali ember?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 09:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
14%

Erre a választ itt is megkaphatod!

Nagyvonalakban:

A baloldali ember a pillanatnyi mentális és/vagy anyagi állapota érdekli. Egoista.

A jobboldali a történéseket folyamatként tekinti és fontos számára a jövö! Még akkor is, ha őt az már nem érinti.

2019. ápr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Ha nem tetszik a valasza szavazd le!
2019. ápr. 9. 09:35
 3/46 anonim ***** válasza:
75%
Vajh az 1-es válaszoló melyik lehet? Nem is tudom...
2019. ápr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
23%

2.

A kérdés nem az volt, az én véleményemet, netán ismertetlen személyemet, ki és hogyan minősíti! Hanem az, hogy ki milyennek látja a jobb- és baloldali embereket. Ha úgy vesszük, szubjektív véleményekre volt kíváncsi a kérdező, ami viszont emberenként eltérő.

Te viszont nem a kérdésre válaszoltál. Sőt! Nem is választ minősítettél, hanem, számodra ismeretlen válaszadót.

No, akkor, ha már az ostobaságot szóba hoztad.... Ki is az ostoba? Az aki a kérdésre válaszol, vagy az, aki ismeretlen válaszadó személyér kívánja minősíteni?

2019. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

A hangos és szélsőséges emberek képezik a társadalom legkisebb részét. Akik fröcsögősen és gyűlölettel beszélnek a másikról, azok nem jobb/bal oldaliak, hanem csak szélsőségesek. Mindegy melyik odalon vannak, mert ugyan azzal az indokkal érvelnek az ellen, ami mellett és minden mondatukban kicserélhető a jobb és a bal oldal.


A jobb és bal oldal a magyar politikában összekavarodott. Ezek benne vannak az alap tankönyvekben is.


Sajnos a magyar poltikikában a gyűlölet mindkét oldalon ott van és nővekedik.

A legtöbb szavazónak ez nem tetszik. De akik hangosak és hallatják a hangukat nem az átlagot képviselik.

2019. ápr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
80%

kakukkmrczy-nak:


Ha esetleg nem értetted volna, akkor #3 arra próbált célozni hogy már a válaszodból is ORDÍT, hogy nem objektíven válaszoltál!


Nem a káérdés megválaszolása volt a célod, hanem a saját álláspontod propagálása! Ezt akár jobb, akár bal oldali teszi, az gusztustalan és ostoba dolog!

2019. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%

Baromság így felosztani. A huszas éveim elején én is próbáltam, de aztán annyi volt a kivétel, hogy beláttam, egyszerűen nincs szabály.


Minden ember más, és különböző dolgokban eltérő értékrendeket vallhat. Nem lehet kategorizálni.


A politikai állásfoglalástól a világszemlélet pedig sok esetben szintén különbözik. Az is gyakran előfordul, hogy valaki valamilyen sérelem miatt idegenkedik egy politikai párttól, és emiatt áll be a másik táborba.

2019. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
14%
Én azt tapasztaltam, hogy a jobboldaliak szendék, szelídek. A baloldali emberek hírtelen haragúak és begyepesedettek. Semmi sem jó nekik.
2019. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
25%
Az is igaz amit az 1-es írt. Ma a baloldai azt mondja, csak a mának élj = liberális. Nem számít nemzeti kultúra, társadalom egyáltalán mások sem számítanak, csak hogy neked legyen jó (sátánista eszme). Ma többet ígér X párt, azt kell megszavazni az nem számít holnap levágnak a terroristák mert beengedné őket. Csak a mának élnek
2019. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
0%
Ránézésre megkülönböztethetetlenek egymástól. Gondolkodásmódjukat tekintve meg a jobboldaliak azt tartják általában, hogy ami közös, abból egy rész az enyém, ami meg az enyém, ahhoz neked semmi közöd. A baloldaliak szerint a közösből azt rendben tartom, ami az enyém, a többi szemetet meg takarítsa el más. Vagy éppen fordítva lenne, nem is tudom már....
2019. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!