Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan van pénze plakátokra a...

Honnan van pénze plakátokra a Mi Hazánknak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom, hogy 100%-ban hasznos választ adjanak a pontozók, azt kell írni,hogy a fidesz adja nekik.
2019. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
"A Jóisten, a szerencse és Orbán Viktor személye."
2019. ápr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt állítják civil támogatásokból.
2019. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6%
Onnan, hogy dolgoznak.
2019. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Neked is lenne, ha nem itt lopnád a napot.
2019. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Drazicc ***** válasza:
26%
Onnan ahonnan a többi pártnak. Az adódból.
2019. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Nyílvánvalóan fideszes hátszele van a pártnak, nem tudom mit kell ezen annyira csodálkozni.


Egyrészt orbánnak kapóra jön, mert megosztja a jobbik támogatottságát, ami amúgy a második legerősebb párt volt a fidesz után.


Másrészt így nem a fidesz a legszélsőségesebb párt, hanem van még jobbra is, ez szintén jó nekik, mert hozzájuk képest mérsékeltebbnek tűnnek. Azaz máris nem tűnnik annyira durvának az agymenésük.

A jobbik sosem volt ennyire összeszedett és megcsinált még a simicskás időkben sem.

Ráadásul a fidesznek még csak félnivalója sincs, mert az amit a mi hazánk mozgalom képvisel sosem fog akkora támogatottságot kapni, hogy az a fidesz hatalmát fenyegesse.

Azaz egészen “véletlenül” ez egy annyira szerencsés felállás a fidesznek, ami jobb nem is lehetne.

Nyílván kicsit sem furcsa, ahogy az sem, hogy szemmel láthatólag anyagilag sem szűkölködnek, pedig mióta is léteznek?

1 év?

És persze csodálatos módon, még véletlenül sincsennek akadályoztatva, láthatóan minimum megtűrik őket.


Azt persze nem kétlem, hogy jópár arc önként tolja magát, pl a dóra is.

2019. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
Ej, jól le lettem pontozva,pedig fidesz pártnak állítottam be őket, mit tegyek, hogy felpontozzatok. Toroczkai náci!!!!!!! Én lmbtqxyz vagyok, csak az égő kukák boldogítanak igazi antifa vagyok. Ez nem provokálás, csupán zöld pacsit szeretnék, meggyöződésem, hogy igazam van.
2019. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

A mi hazanknak nincs allamk tamogatasa mivel a 2018as ohy. Valasztason nem indultak.

Innentol keudve beveteluk csak tagdijakbol szarmaz(hatna).

Azt tudni kell hogy egy part beveteleihez legkisebb aranyban a tagdijak jarulnak hozza, szinte jelentektelen csak az egyszeru forgoeszkozok fedezesere elegendo talan mint peldaul kitelepulo szett vagy partlogos szeldzseki.

A mi hazank minden haztartasba postassal vitette ki a tobb mint 10 oldalas ujsagjat ami alaphangon egy 100millios koltseg.

Aztan most 150 oriasplakatot berelnek en ugy tudom ez szinten tobb 60-120millios koltseg.

Ennyi penze a partnak hivatalos legalis partfinanszirozassal egyszeruen nem lehet.

2019. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9-e Szerinted az ÁSZ majd őket is megbünteti tiltott pártfinanszírozás miatt? költői kérdés volt.....
2019. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!