Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Nyugatot majmolva mi is ennyire, nyúlbéla ország lettünk?

Figyelt kérdés

Bayer Zsolt két olyan szóval illette Vona Gábort, aminek mindennap nevezi magát két 12 éves fiú az iskolaudvaron. Ez elvileg egy annyira komoly dolog a mai társadalomban, hogy hatósági intézkedéseket von maga után.


Kérdem én, ez nem annak a jele, hogy mi is egy annyira nyámnyila ország lettünk, mint Svédország, vagy Németország? Mi értelme ennek a mértékű polkorrektségnek, ami szerint egy felnőtt férfi kevesebb sértést bír ki, mint egy 12 éves gyerek?



2019. ápr. 10. 15:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen igazad van... es az hogy nemsokara le is torlik a kerdesedet csak még jobban bizonyitja amit mondasz
2019. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Undorito ami megy, gyava sirankozo sertodekeny, irigy ferfiatalan kis homoksokka probaljak nevelni az embereket
2019. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

hát muszáj valahogy kordában tartani az indulatokat, ha már a kultúra meg a jólneveltség hiányzik.


ha ez nem lenne szabályozva, már rég mindenki megölte volna a másikat valami apró veszekedés miatt, gondolván, úgysem lesz következménye.

2019. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Harcolni kene ezzel szemben valahogy
2019. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
A cenzurazasssal kordaban tartani az indulatot? Na ez hatalmas tevut. Mert annyi harag osszegyulik majd idovel azokbanaz emberekben akik nem mondhatjak ki amit akarnak, hogy eygszercsak felkoncoljak a cenzorokat.
2019. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Bezzeg az ukrán parlament. Ott simán van verekedés, késvillantás, megoldják egymás között. Nem ez a sunyi egymás háta mögött feljelentgetés megy, mint Rákosi alatt.


Két bunyózó, késharcoló embert többre becsülök, mint egy ilyen sutyiban feljelentőt, aktakukacokhoz fordulót.

2019. ápr. 10. 15:30
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lehet valakit sunyin feljelenteni? Most engem lecigányoznak az országos médiában, és ezt perre viszem, akkor én "sunyin" pereskedem?


Ez nem cenzúra, hanem az emberi jóérzés és erkölcs megvédése a médiában. Szerintem.

2019. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Vona helyében én is feljelentettem volna Bayert a fenébe, és nem azért, mert jaj nyúlbéla lettem(amúgy szerintem Vonát sem hatotta meg különösebben), hanem azért, mert politikailag ebből haszon van, ráadásul a mocskos szájú Bayerral ki lehet cseszni(erre még ez egy jó indok). Ettől függetlenül Bayer úgy beszél mint egy kocsis(mondjuk néha jót szórakozok rajta):)
2019. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Itt is mire vezet a cenzúra? Az egész oldal egy kalap fos, mert igazságot nem írhatsz le.
2019. ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

#9

Ez relatív, mert szemponttól függ, ki mit tart igazságnak.

2019. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!