Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Európai programként a kormányn...

Európai programként a kormánynak (Fidesz) miért erre a hét pontos akciótervre futotta ami jóformán csak a migrációra épül, ez most tényleg komoly?

Figyelt kérdés
Lehetett volna például a szociális különbségek csökkentéséről, egészségügyről, oktatásról, kultúráról vagy fejlesztésekről, felzárkózásról beszélni amire szerintem legjobban szükség lenne ebben az országban.
2019. ápr. 11. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egységes és ellentmondás mentes igény másra. Valamint bármi mással saját magát buktatná le a rendszer. Ha az egészségügyről beszélt volna, akkor elismerte volna, hogy baj van az egészségüggyel. Ha az oktatásról, akkor azt, hogy baj van az oktatással. Ha a bérkülönbségekről Európában, akkor azzal azt, hogy baj van a magyar bérekkel. Mindezek olyan dolgok amit eddig tökéletesnek mondott a Fidesz, most mondjon saját magának ellent?

Ez a menekültkérdés legalább egységes és ellentmondásmentes. Ezzel kampányolnak már hosszú évek óta, most is valami ilyesmivel kellett előrukkolniuk.

2019. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Ma volt Nagykanizsán ezzel kapcsolatosan aláírás összegyűjtése...

Kérdeztem is tőlük, más programjuk nincs?

Hebegtek habogtak, Sorosoztak, Gyurcsányoztak, migránsoztak egyet.

Meg azt mondták, hogy migrén invázió van... Ja, hogy Orbán mégis beengedi őket...

2019. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

azt mondjuk imádom, mikor valaki belesorolja a kultúrát, de a magyarok jó nagy része életében ha 1x elment volna egy színházi előadásra vagy egy kiállításra, múzeumba...:D


mondjuk ha járnának ilyen helyekre, akkor észrevennék, hogy a kormány igen is támogatja a kultúra fejlődését...könnyűzenében is rengeteg pénz elmegy elég széles körben előadók támogatására...és itt nem csak a kormányközeli, puncsos előadók kapnak, bár nyilván azok kapják a többmilliós összegeket.


a többi dologról meg a te véleményedet kérem. oktatás és egészségügy helyzetét mivel lehetne fellendíteni? minden évben több pénz megy beléjük, nem mondhatja senki, hogy nem...mégis tovább romlik a színvonal, akkor mi a megoldás, drága szakértők?

2019. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tgt ***** válasza:
62%
Nálunk ezzel lehet választást nyerni. A Fidesz szavazót nem zavarja, hogy simán belehalhat olyan betegségbe, amibe más, Eu-s országban nem halna bele, csak migráns ne jöjjön.
2019. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz szerint tökéletes állapotban van az ország, soha ilyen jó nem volt az előtt mint most. Minden virul és virágzik, mindenkinek egyre csak jobb és jobb lesz az élete.

Ilyen óriási prosperálás és tökéletes kormányzás mellet (szerintük) így szükségtelen ilyen bárgyú badarságokról beszélni mint a szociális különbségek, egészségügy, oktatás, kultúra, infrastruktúra fejlesztések, energetikai racionalizálások és energia szolgáltatási és energia ipari fejlesztések, környezet tudatosság és környezet védelem, mezőgazdaság és fenntarthatóság.


Ezért futotta csak ennyire tőlük, mert minden másban tökéletes intézkedéseket valósítottak meg és idehaza már mindenki a tökéletes aranykorban él.

A családpolitika pedig egyszerűen fergeteges.

Már csak az illegális migráció maradt az ország egyetlen problémája szerintük amivel teljes vállszélességgel, kidüllesztett mellel, teli torokból és habzó szájjal lehet kampányolni, az ember csempészek, a Soros-hajók, a szerveződő (fantom) karavánok és a migráns bankkártyák ellen.


Ha egy ország rendvédelmi szervei meg tudnák állítani az illegális migrációt akkor ilyen hétpontos szarságok, meg akció tervek nem kerülhetnének egy választási kampány zászlójára. Ebből is látszik, hogy a Fidesz kormány impotens és inkompetens és képtelen megállítani és kifehéríteni a migrációt és megvédeni az ország határait és az állampolgárokat.

2019. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerinted mi olyan fontos téma van az EU-ban, ami mindenkit érint.

Ezidáig mindenki sz.r a választásokra, mert sosem volt tétje. Most van. Lehet menni szavazni a Fideszre!!!

2019. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem őrülj hogy egyáltalán van programjuk a magyar választásokon csak egy szóra futotta nekik: Folytatjuk!

2019. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valahol én is azt vettem észre hogy talán örülnünk kéne annak ha egyáltalán van valami program hogy ezzel is látszólag működik a rendszer.

Hogy miért említettem pont a kultúrát? Akkor elmondom azt hogy a megyeszékhelyen ahol élek és amiben dolgozni szerettem volna felhúztak egy 50/50% uniós forrásokból származó hatalmas kultúrközpontot. Kezdetben minden szép és jó volt, óriási tervekkel, foglalkoztatottsággal és mára öt év után jóformán csak üresen áll és már a fentartása is komoly gondokat okoz. Egyszerűen azért mert elfogytak a források és túlárazott a helységbérlet amit különféle rendezvények, kiállítások, szakkörök, tanfolyamok számára adtak volna ki.

No, most én nem vagyok politikus, de még szakértő sem viszont azt tudom hogy ha valami nem működik, illetve ha az én kezem között csődöt mond azt átadom olyannak akinek jobb és eredményesebb ötletei vannak.

2019. ápr. 15. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!