Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak/demokraták...

A baloldaliak/demokraták miért tolerálják az intoleráns, emberellenes kultúrákat, vallásokat?

Figyelt kérdés

Nem nevezném meg őket, de vannak intoleráns, sőt emberellenes, rasszista, sőt a nácizmushoz igen hasonló kultúrák, pl. vallások, amelyeket nemhogy elítélnek, de védettnek tekintenek. Van vallás, amely erőszakkal terjesztené magát, van, amely egy népcsoport felsőbbrendűségét hirdeti és a többi leigázását, vagy van, amely a nők elnyomását, többnejűséget és elmaradottságot. Van, amelyik orvoslásellenes, vannak tizedet szedő, tagjaikat agymosó, terrorizáló szekták. A baloldaliakat azonban ez nem zavarja, mert szerintük a szabad vallásgyakorlás alapvető jog. A kultúrák pedig egyenrangúak a demokraták szerint, akár a kannibálok kultúrája is.

(Ha valaki alapítana egy vallást, amely rasszista lenne, de az europid ember szemszögéből, az sem zavarná őket?)



2019. ápr. 11. 18:15
 1/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
71%
Estleg lehet, hogy nem így van.
2019. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A baloldaliak??? Magyarországon két párt emberei ajnározták agybafőbe például a muszlim vallást és kultúrát, mindkettő jobboldalinak tartja magát (Fidesz, Jobbik). Ebből a két pártból pedig a kormányzó párt hozta Magyarországra elképesztő mennyiségben az idegen kultúrákat, a baloldal véletlenül sem a valagukat nem nyalta soha se betelepítést nem végzett.
2019. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te félreérted. Én mind az iszlám, mind a zsidó, mind a keresztény vallást antihumanistának tartom, de egyrészt nem akarom korlátozni egyiket sem a vallási jogainak gyakorlásában, másrészt nem akarom diszkriminálni az ezen egyházak tagjait. Viszont elvárnám, hogy egyiket se támogassa az állam az adóbevételekből, az állam és az egyhazak legyenek függetlenek egymástól, ne legyen államvallas. Tudom hogy ez a keresztények szemszögéből olyan, mintha pl. az iszlámot támogatnám, pedig nem, én egyiket sem szeretem.
2019. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát sokat gondolkodhattál a körülíráson, erősen vigyázva, nehogy valaki tévesen értelmezze.

Ha ugyanennyit törődnél ezekkel a kultúrákkal, nagyon sok mindent meg tudnál érteni. De így?

Én e pillanatban elégnek tartom azt vizsgálni, micsoda kegyetlen erőszakossággal terjeszti egy itteni csoport azt, amitől önmaga távol tartja magát annak érdekében, hogy másokat távol tartson attól, amiben dúskál e rablás következtében.

És nagyon igazad van abban, hogy ez az itthoni szekta a saját felsőbbrendűségét hirdeti és a többi leigázását, a nők elnyomását gyakorolja, többnejűséget kizárólag önmagának tartja fenn, és elmaradottságot növeli. Tökéletesen orvoslásellenes, tönkre is teszi, nehogy valakinek sikerüljön, tizedet szedő (ez túlzás, már a felénél tart, most írta a KSH) , tagjaik egy egész társadalmat agymosó, terrorizáló szekták.

És akár baloldali, akár más ezt észrevételezi, az őket nagyon zavarja, ki is nyírják.

2019. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert kishitű kifelé forduló egoista banda azért
2019. ápr. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 compactegon ***** válasza:
nincs emberellenes vallás, csak szélsőséges változatai! ne ferdítsetek, az iszlám, keresztény és a zsidó hit is EGY tőről fakad! el kéne már felejteni a vallásokat, kicsit divatjamúlt lett több, mint 2000 év alatt. az ember magában higgyen, ne mesekönyvekben.
2019. ápr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

:DDD

2019. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A Fidesz és a Jobbik sem jobboldali párt, csak populista. A jobboldaliság meggyőződést feltételez.
2019. ápr. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!