Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc egy éves...

Gyurcsány Ferenc egy éves kormányzása után miért találkozott az USA elnöke 2005-ben? Orbán Viktor lassan 9 éve hatalmon van, és a kedvence Donald Trump is bagózik rá.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valamit akartak tőlünk épp az amerikánus.

Nem akkoriban volt téma a Nato radar a zengőn? Általában geopolitikai szempontból szoktunk érdekesek lenni, mert amúgy eléggé elhanyagolható ország vagyunk.

2019. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem geopolitikai okok miatt hívták meg ami érthető mivel ez egy határvonal térség
2019. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apostoli szent királyunk még nem érezte elérkezettnek az időt arra hogy íly uralkodói kegyben részesítse az amerikai elnök urat. Valószínűleg az amerikai diplomácia is érzi hogy sok tennivalója van még az ügyben, ezért nem kereste meg a magyar királyság illetékeseit ilyen jellegű kéréssel.
2019. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(Van, hogy elütöm mobilon a választ, de a kérdés feltevésénél vigyázok, hogy ellenőrizzem.)

Értelmetlen a kérdés! Nem az az USA elnöke most, aki akkor volt. :D

Engem se szokott invitálni vendégségbe a jelenlegi szomszédom. Nem úgy, mint ahogy az a múltban volt!

Akitől én vettem a házam és akitől a mostani szomszédom vette a házát, azok rendszeresen összehártak bográcsozni!

Ehhez képest, most ki a szarember?

2019. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor legközelebb a Ferire szavazok.
2019. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!