Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc miért egy...

Gyurcsány Ferenc miért egy viszonylag olcsó Skodával járja az utakat amikor elvileg milliárdos?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Kampány
2019. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Régen is ezzel a Skodával járt.
2019. ápr. 15. 17:13
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Presztizs a nép gyereke vagyok(miutan nem jött be a luxus autó hátsó ülése) [link]
2019. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekem ez fel sem tűnt, de nem is érdekel, Ma, én pl. még gyalogoltam is. Pénteken meg bicikliztem, pedig autóim is vannak...

Nekem teljesen mindegy mivel járja az országot. Én azon csodálkozom, hogy sehol egy "Gyurcsány takarodj!" szavalókórus!

2019. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Gyurcsány szerintem nem rossz emeber, szerintem jót akart csak rosszul sültek el a dolgok amiket csinált
2019. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Az, hogy valaki vagyonos, még nem feltétlen jelenti azt, hogy emiatt megalománnak kell lennie, élnie.
2019. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5.

Aki jót akar, főleg az alapján, hogy be is vallotta, hogy rosszat tett, ezáltal népszerűsége a mai szint alá csökken.... Ráadásul tömegek követelik lemondását, tüntetésekkel, útlezárásokkal, sztrájkokkal, az lemond... Hisz belátta, hogy hubázott... De nem! Megverette a népét, belekormányozta az országot a világválság lúzerfrakciójába.....

És ez a "jóember" mára odáig fajult, hogy nemcsak a trianonnal elszskított magyarokat utálja, hanem az ország szavazóinak négyötödét!!!! Ja.... Ez biztos qrva rendes ember! 😅

2019. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Az egész ember csak egy nagy hazugság, tisztességtelenség, látszat, akármilyen autóval is hülyíti az arra fogékonyakat.
2019. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem elvileg milliárdos, hanem gyakorlatilag is. És ez csak amiről tudunk.
2019. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem volt soha egy olyan rongyrázó, mint a Fidesz emberei pedig vagyonos. De ha megnézed tényleg csak a Fideszre jellemző ez a megalomán kérkedés. Kinek fityeg Gucci táska a kacsójában, ki hord milliós órát, csak a Fidesz poltikusai hisznek abban, hogy egy embert ezek a dolgok tesznek valakivé. Ha belegondolsz nem is csoda, hogy ki minden idők legnagyobb tolvaj pártja ha ilyen emberek alkotják.
2019. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!