Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki liberális azt tényleg...

Aki liberális azt tényleg érdekli a transzneműek sorsa? Tényleg ezt ennyire fontos témának tekinti? És ha igen miért? Nincsenek ennél fontosabb ügyek?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon aki képes objektiven megtenni ezt, tehat nem transznemű vagy meleg ő maga is, és nem csak azért támogatja az ilyesmit mert a jobb oldal nem... és így probalja azt provokalni. Koszi

2019. ápr. 16. 08:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

Visszakérdezek: aki a transzneműeken, melegeken ugrál folyton, annak boldogabb az élete, nincs jobb dolga?

Engem egyszerűen zavar, hogy olyanokat kell köpdösni, akiknek nulla ráhatása van a te vagy az én életemre. Miért kell folyton beléjük kötni?

Vannak fontosabb ügyek is, de ez igaz a másik oldalra is. De aki nem érzi szükségét, hogy rúgjon még beléjük kettőt, mert csak, az nem zárja ki, hogy más ügyekkel is foglalkozzon.

2019. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Minden téma fontos, ha szabadságjogokat csorbítanak!
2019. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább azt veszem észre, hogy pont az illiberálisok vannak állandóan elfoglalva az LMBT-közösség életével és pont a liberálisokat nem érdekli, ha valaki transznemű vagy leszbikus.

Ezt a kérdést sem értem, hogy miért kelljen engem érdekeljen a sorsuk? Békén kell őket hagyni, ne foglalkozzatok velük.

2019. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Akkor én is visszakérdezek miért kell sarkítani kiforgatni a kérdésemet? Senki nem mondta egy szóval sem hogy bántani kéne őket, ne legyetek már ennyire üldözési mániásosak! Foglalkozni pedig azért foglalkozom a kérdéssel mert a libaerális propaganda folyton ezt tolja és már nagyon unalmas.
2019. ápr. 16. 09:06
 5/29 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítve ha leállna a szexualis devianciák propagálása jelentősen csokkenne a vele szembeni indulat is.
2019. ápr. 16. 09:07
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Én metró fúró pajzsnak érzem magam, az a meggyöződésem, hogy az vagyok, ez sokak számára viccesnek hangzik, de akkor visszakérdezek, mi alapján dönti el valaki, hogy mi? Azért fontos mert így mindenki önmaga lehet és nem lesz frusztrált.
2019. ápr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondod ránk, hogy üldözési mániánk van, miközben te érzed úgy, hogy folyamatosan üldöz téged mindenki liberális propagandával és szexuális devianciákkal.

Nem gondolod, hogy kicsit inkább magadba kellene nézni? Én nem éreztem még soha, hogy valaki engem homoszexuálissá akar változtatni, azt viszont már többször megkaptam, főleg begyepesedett öregektől, hogy nekem minek van férfi létemre hosszú hajam, "há' b*zi-e vagy?"

2019. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
És ha én esőnek érzem magam és arconpisállak az utcán, akkor fogadjuk el azt is különben én frusztrált leszek?
2019. ápr. 16. 09:31
 9/29 A kérdező kommentje:
Hetes férfi létemre nekem is hosszú hajam van és engem is bziztak mar le miatta, sőt a szakállam miatt voltam muszlim, zsidó hajléktalan is, sőt kopasz is voltam egy időben akkor pedigg lenáciztak vagy kérdezgették hogy milyen a kemoterápia. Az emberek ilyenek, mi a francnak ezen megsértődni, ne legyél már ilyen lelkinyomorult. El kell menni pszicholugoshoz ha az ilyesmi valakit ennyire bánt mert az nem normális jelenség.
2019. ápr. 16. 09:35
 10/29 A kérdező kommentje:
Illetve vissza kell szólni!
2019. ápr. 16. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!