Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért nem sorosozik már?

A fidesz miért nem sorosozik már?

Figyelt kérdés

Hirtelen visszavettek, már migransozas sincs, inkább bevándorlást mondanak.

Se soros se juncker se timmermans se Brüsszel.



2019. ápr. 17. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Említeni fogják továbbra is, nyugodt lehetsz!
2019. ápr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

De van. M1 en most még mindig a görög bankkàrtyákon van a szó, amit "migránskártyának" hívnak, sorosszervezet állítja ki, a bevándorlópárti Brüsszeli politikusok támogatják.

Épp nemrég néztem 😅

2019. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Ja meg tízezres "karavánokban" ( 😂😂) jönnek most Boszniából, eközben a 2 éves szerb videókat vágják be.

Nem csodálatos?

2019. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Jaaaaa mondjuk m1et nem is nézek xd
2019. ápr. 17. 12:02
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

"Ja meg tízezres "karavánokban" ( 😂😂) jönnek most Boszniából, eközben a 2 éves szerb videókat vágják be."


Az a baj hogy Boszniában van ismerősöm, és egyébként nem csak a magyar média számolt be erről. Nem annyira vicces ott a helyzet...

2019. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Alain Delon ***** válasza:
76%
De nyomják. Pénteken láttam a "tények" műsorukat. Elővették benne, hogy már ámerikába is viszi a mikrácsokat a Soros. Hogy ez mindenhol ott tud lenni! Mint valami isten! Ja! Utóbbi sehol nincs.
2019. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki az eu választások eredményére vár. Amig nem látszanak az új erővonalak olyan poziciót kell felvenni amelyből bármilyen irányba tovább lehet lépni.
2019. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

Buta kérdés!

Füstszűrős sapka esete! Ha sorosozik, az zavar, ha nem, akkor pedig az.

2!

Értelmezd amit az M1-en nézel! Vagy pedig ne ferfíts azok számára, akik nem nézik!

(Véleményem szerint, nagy gazemberek vagytok ti fidesz/OV fóbiások! Még jó, hogy nem a ti kedvenceitek vannak kormányon!)

2019. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

#8. ha valaki eddig torkaszakadtából ordított, hogy mindmeghalunk, és egyszer csak csend lesz, akkor joggal merül fel az emberben, hogy akkor most mi van, nem halunk meg mind?

Én se nézek m1-et (meg tv-t se) és most én se tudom, mi van Gyuri bácsival. :(

2019. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%

Ennyire hiányzik?


Tessék

soros soros soros.

2019. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!