Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Manapság dicsőség jobboldali...

Manapság dicsőség jobboldali nemzetinek lenni és baloldalinak leenni pedig inkább ciki?

Figyelt kérdés
Kocsmában is gyakran hallom az emberektől, hogy a liberálisok mennyire nem hazafiak stb. Meg amikor töméntelen mennyiségű ital fogyasztása után elkezdik nyilasnak hallucinálni magukat, bár az már eléggé durva szint...:)

2019. ápr. 20. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, milyen körökben ugye, az itt a kérdés.

Amúgy meg ne az határozza meg, hogy milyen nézeteket vallasz, hogy ki mit mond róla.


Sokféle témában eltérő nézeteim vannak. Neveztek már nácinak, libsinek, kommunistának és kapitalistának is, miközben a political compass felméréseken rendre liberális jön ki a válaszaim alapján.


Mindez nem érdekes. Az a lényeg, hogy a lehető legtöbb kérdésben legyen egy belső iránytűd, amit persze felülvizsgálsz a TÖRTÉNTEK (és nem csak mások véleménye) hatására.

2019. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,de nem követem a divatot
2019. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de az biztos, hogy nem részeges kocsmatöltelékek fogják meghatározni politikai nézeteimet, ha ciki, ha nem.
2019. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki amikor valaki szélsőséges jobb, vagy szélsőséges bal lesz. Amikor fullba nyomják a kretént.
2019. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hülyék mindig többen vannak...
2019. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A baloldali pártok prominens képviselői járatják le a baloldalt. Várom hogy végre legyen egy értelmes vállalható politikus a baloldalon. Egy volt de őt meg kigolyózták mert nem illett közéjük.

Meghallgatok egy vadai vagy széll interjút és azt mondom, hogy ezekre én bizosan nem szavazok.

2019. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy baloldali nemzetközinek lenni ciki, az biztos. Főleg azoknak, akiknek MÁR NEM KELLETT énekelniük az Internacionálét, minden magyar ünnepélyen.
2019. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom kocsmától függ,de ahogy észrevettem ha valaki túlzottan hangoztatja a fideszességét,azt nagyon megverik ilyen helyeken.
2019. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!