Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szerbeznek le állandóan...

Miért szerbeznek le állandóan a magyarok?

Figyelt kérdés

Magyarországon kezdtem tanulni, és engem állandóan le szerb g***znek meg migrásnak neveznek. Nem bírtam tovább és vissza mondtam hogy magyar b**i. Ezt saját magamra is mondtam, mivel semmi közöm a szerb nemzethez, csak az akcentusom olyan meg szeretek pár szerb zenét. Ennek a következménye az lett hogy betörték az orrom.

Ez normális viselkedés Magyarországon?


Értem én hogy nem birok a családommal elmenni Boszniába vagy horvátokhoz nyaralni, de hogy már itt is ezért ér atrocitás az már sok!



2019. ápr. 22. 22:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ballib g#cit kellett volna mondanod.Azok románozzák meg szerbezik a határon túliakat.
2019. ápr. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 a te logikád szerint ha kiutazol kínába és ott nevelitek fel a gyereket akkor a gyerek kínai lesz szerinted
2019. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van mindenféle ember,nekem semmi bajom a szerbekkel sem.
2019. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
9%
Igen ez itt normális viselkedés.A magyar egy ilyen nép.
2019. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
konkrétan ki mondta ezt? nem tudom elképzelni (én soha nem tenném, és nem tudom egy ismerősömről se elképzelni). Amúgy sajnálom, ha tényleg ilyenekbe botlottál. De tényleg nem jó ötlet ebebn a formában visszavágni, inkább csak mondd meg nekik halál nyugiban, hogy majd beszéltek, ha kimosta a száját szappannal. energiatakarékosabb is :)
2019. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!