Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek, hogy a fiatalokè a jövő?

Figyelt kérdés

48-ban és 56-ban sem a nyugdíjasok hoztak változást, hanem a fiatalok. Övékè a jövő, nekik van még kb 50-60 évük ebben az országban.

Miért van az, hogy az idősek egy része hazaàrulònak és mocskos liberális csürhének nevezi a fiatalokat? Miért nem lehet felfogni, hogy nem lehet elvàrni tőlük, hogy dolgozzanak, adòzzanak, szüljenek úgy, hogy közben nem lehet önálló véleményük és nem àllhatnak ki maguk mellett?


2019. ápr. 23. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Bocsánat! De a tisztességes fiatalok ellen senkinek semmi kifogása sincs! Főleg, ha van "üzleti tervük" a jövőre. (Rengeteg, tisztességes fiatal szavazott a jövőjére a fideszre leadott voksával!) Mi a gond velük?????
2019. ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Kinek nem lehet önálló véleménye? :O
2019. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

26 vagyok, nem öregember. Nem akarom a felnőtt életemet a liberálisok "értékrendje" alapján leélni. Miért baj ez?

Amúgy miből szeded, hogy a fiatalok liberálisok? Saját körödben lehet, az enyémben nem.

És nem náci vagyok én sem mielőtt felidegesítenél vele. Épp úgy gyűlölöm őket mint te, vagy épp úgy undorodom a jelenlegi korrupt rendszertől mint te, DE nem akarom hogy bizonyos értékrendszereket bedaráljon és jobban pusztítsa a liberális agyrém.

2019. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
10%

Mindg a középkorúak uralkodnak. A fiatalok ideje majd akkor jön el, ha ők is középkorúvá válva tényezők lesznek.


Bár ez most felborulni látszik, mert a társadalom sebesen örgeszik.

2019. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Van önálló véleményük?

Asszem a Brexit szavazásnál a nyugdíjasok 80%-a ment el míg a fiatalok 40%-a se.


Ha a fiataloké a jövő akkor talán illene valamit tenniük is ne csak a szájuk járjon meg kérjék számon, hogy az előző generációk miért nem tesznek semmit se értük.


(30+ vagyok és eddig 1 szavazás kivételével amikor nem voltam itthon mindegyiken részt vettem, mert én tényleg hiszek a demokráciában)

2019. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

A fiataloké a JÖVŐ! Nem a jelen, hanem a jövő. Azért pedig ezeknek a fiataloknak MOSt, a jelenben kell tenniük, hogy majd az övék lehessen.

Mi most vagyunk középkorúak és tettünk érte fiatalon, hogy a jövő - a mostani jelen - a miénk lehessen. Most azon dolgozunk, hogy a gyerekeinknek még jobb élete lehessen. De ha a gyerekem nem teszi meg most ami a jövőjéhez szükséges, akkor hiába minden.

Azok a fiatalok aki tesznek a jövőért, az ő jövőjükért, azok élni is fogják majd ezt a jövőt, mert az övék lesz. A többi meg majd sodródik az árral és szidja az aktuális kormányt, hogy miért nem csinált helyette, neki jobb életet - ahogyan most sok középkorú és idős is teszi, aki annakidején ugyanúgy nem tett a saját jövőjéért amikor lehetett volna.

2019. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
#1 tisztesség, és a fideszre szavazás már majd 10 éve kizárja egymást. Annyira rengeteg nem, mert fiatalról nem is hallottam aki az ellene dolgozó fideszes elvtársakra szavaz, idősebbek is ritkák, de olyanról azért tudok.
2019. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
25 vagyok de ígymondom a korosztályombeliek 60% drogos vagy alkoholista a maradék 40% normális. Hogy mi ezzel a gond? Az hogy annak a 60% nak is szavazati joga van és az ilyenek döntik el a választásokat
2019. ápr. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem törődöm velük, mert nekik már úgy sincs sok hátra. Legfeljebb majd lehu. yzuk a fejfájukat.:D
2019. ápr. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
3# nem mondtam, hogy az összes fiatal liberális. De annak titulàl a fideszes banda, ha nem vagy Fideszes..
2019. ápr. 24. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!