Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György szerint 10, 000...

Soros György szerint 10, 000 befogadott migránsért cserébe az EU-nak fizetnie kéne Magyarországnak 90 milliárd forintot. Akkor miért is a magyarok és európaiak ellensége ez az ember?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted ez a pénzről szól?
2019. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Az EU csak menekültek ideiglenes befogadását várja el és fizeti az ellátásukat. A magyarok ellensége Orbán és a Fidesz aki csőstől hívja a migránsokat nemzetbiztonsági kockázatokkal működő átláthatatlan rendszerben. És még le is húz minket kemény százmilliárdokkal, lásd migránskötvény, lásd jogosulatlanul nyugdíjat és eü ellátást lejmoló 'fideszmagyarok' akik egy büdös szót nem tudtak soha magyarul.
2019. ápr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem.

Szerintem mindenkinek (tagállamnak) be kéne fogadni a méretéhez és a népességéhez viszonyítva egy bizonyos %-nyi bevándorlót.

Keveset...


Sokaknak ezzel az lenne a problémajuk, hogy azok itt esetlegesen anyagi károkat okznának, stb.

Szóval ez az aggáj könnyen orvosolható EU-s tamogatással, 90,000,000,000 forintból lehetséges lenne azokat integralni akiket kell...

Nyílván nem mindenki szorulna rá, csak egy igen kis százalék, így még maradna is pénz.

2019. ápr. 25. 15:55
 4/13 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig érdemes lehet néhányat akár örökre befogadni...

9.6 millióhoz mi az a néhány ezer?

Mégis jól jönnének a fiatalok, hiszen Magyarország társadalma teljesen elöregedett.

A jelenlegi politika pedig csak egyre űzi az itteni, született magyar fiatal réteget.

2019. ápr. 25. 15:57
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Dögös migráncslányokat nem fogadhatnánk be?
2019. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Molyember ***** válasza:
76%

Mi az a pénz egy olyan országnak,ahol van 658 milliárd sportra? :D

[link]

Rohadt gazdag ország vagyunk.

2019. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
9 millió forint migránsonként? Arany szíve van Soros-nak. Bár engem támogatna a kormány alanyi jogon 9 millióval pályakezdőként. De én még egy lyukas zoknit sem kapok az államtól, sőt csak elvesz tőlem.
2019. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7. Nem a migránsok kapnák a pénzt, hanem az állam a migrik után.

Te mikor termeltél ki utoljára 9 milliónyi adót?

2019. ápr. 25. 17:25
 9/13 Libers Pertz ***** válasza:
57%
Te kérdező, a cigányokat évszázadok alatt nem lehetett integrálni, ezen gondolkozz el egy kicsit. Nem kell egy darab migri sem még, ha fizetnek érte akkor sem.
2019. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9 millió az pont a pályakezdéshez kellene, utána bőven kitermelném életem folyamán a tízszeresét is. De így ne csodálkozzanak, hogy a fiatalok más országba mennek inkább, mert így itthon elindulni nem lehet. Még a migránsok is érdemelnek Soros szerint 9 milliót fejenként. Akkor egy magyar miért nem érdemel semmit?
2019. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!