Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jelenlegi pénzügyminiszter...

A jelenlegi pénzügyminiszter mit csinál nap mint nap?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem,hogy mit dolgozik,hogy kell elképzelni a munkáját?

Ül egy irodában és excel táblázatban nézegeti,hogy miből,hogy lehetne még lefaragni? vagy mi?

Előre is köszi a választ


2019. ápr. 27. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Arról szerintem könyvet lehet teleírni.


Alapvetően tanácsadó szakértők segítségével gazdasági és politikai összefüggéseket elemezve, stratégiát dolgoz ki az ország pénzügyeinek irányítására.

2019. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Menedzser képző tanfolyamokon azt oktatják, hogy a jó vezető nem maga végzi el a munkát, hanem az arra alkalmas emberekkel végezteti el. A jó vezető szervez, ellenőriz, ha kell számonkér. Amennyiben az alkalom megkívánja, akkor képviseli az általa vezetett szervezetet. A jó vezető, jó döntéseket hoz... És képben van az általa irányított tevékenységben....

Olyat már láttam, hogy polgármester ellenőrizte a kaszáló közmunkásokat. Olyat még nem, hogy helyettük ő kaszált volna....

2019. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul tudom, de nincs jelenleg pénzügyminiszter.
2019. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3

Varga Mihálynak hívják.

2019. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Ki tudja követni, úgy látszik, hogy egy éve kénytelenek voltak visszaállítani a minisztériumot, mert 2010-ben megszüntették az egészet.

2019. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elkölti az adókfizetők pénzét, persze nem magára, hanem oroszokra, kínaiakra. Magyarul, beosztja a pénzt. Költsévetést készít, mire futja. Egészségügyi miniszter bekopog, csácsúmi hogy vagy tesa? Figyú, kéne pár milcsi felújításra. Nem lehet, majd jövőre talán. Majd a főnök megy be a pénzügyminiszterhez. Tisztelt miniszter úr (feláll, meghajol) Mit parancsol? Egy ital jól esne, valami hideg. Mi a probléma elnökúr, miben segíthetek. Van egy régi osztálytársam, gázszerelő, melót kért. Ez a szívügyem, ebből keresztyénként nem engedhetek. Adtál pénzt az oktatásra? Nem, de még az egészségügyre sem. Rendben, nagyszerű szakember vagy, azt tudod mit kell tenned? Bológatni? Nem, megelőzni az egészségromlást, ezért stadionokra gondoltam. Tudod, régi vágyam a felépült stadionban, kedves, régi gázszerelő osztálytársammal szotyolát köpködni. A közmunkások összeseprik utánunk, ők az ország apró, de hasznos fogaskerekei.
2019. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5

Nem "kénytelenek voltak", hanem új kormány alakult. A változó helyzetnek megfelelő vezetőkkel.

Nem véletlenek az elnevezések sem, átcsoportosítások- szakosítások voltak, nagyon helyesen.

2019. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!