Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a ellenzéki hülyeség,...

Mi ez a ellenzéki hülyeség, hogy június 20a után "pénztáros" Lörinccé lesznek a banki lakossági pénzek?

Figyelt kérdés
Tegnap hirtelen látogatást tett vmelyik régebbi ismerösöm és azzal jött hogy ugye bár bementem a bankba vagy kaptam levelet mert ha június 20-ig nem nyilatkozok hogy nem vagyok terrorista akkor "Magyarisztánba" elveszi "pénztáros" Lörinc Minden nem nyilatkozó Magyar pénzét. Tudni Kell a tagról hogy egész nap a 444-t 24-et hvg-t index-et olvassa. Valami 2017-ed törvényre hivatkozott hogy most 2 év után mindenkinek viszik a pénzét. Ez most elmebeteg vagy tényleg van ilyen hogy nyilatkozni Kell adatot egyeztetni?

#lopás #bank #adategyeztetés #pénztáros lörinc
2019. ápr. 28. 06:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Full kamu az egész, valamelyik nevenincs facebook oldalon láttam én is ezt.
2019. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
24%
A ciggerpárt az ő kezire jácca át. Az annya rühesistálát.
2019. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Van ilyen uniós törvény. A pénzmosás és terrorizmus támogatása ellen. De nem veszi el senki, hanem jún.20-a után a nyilatkozat megtételéig zárolják a számlát. Egyébként a nagy összegű pénzmozgások év közben is nyilatkozathoz vannak kötve. Ez nem új dolog. A szellemi nívót jelzi, hogy Orbánhoz vagy Mészáros Lőrinchez kötni bármilyen féligazságból kreált hazugságot az agyhalottaknál sikeres.

(Csak azt nem értem, hogy az ilyen, miért a szomszédját, ismerőssel beszélik meg, miért nem a bankkal?)


Ettől mókásabbat is hallottam már! Mely szerint az unió azért ad név nélküli bankkártyákat a bevándorlóknak, hogy Orbán ne tudja elvenni....

Apropó! Mivel ez egy uniós előírás, a név nélküli számlatulajdonos hogyan fog és mit egyeztetni a bankjával????

2019. ápr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

Ez visszafelé is igaz:

"A szellemi nívót jelzi, hogy Gyurcsányhoz vagy Vonához kötni bármilyen féligazságból kreált hazugságot az agyhalottaknál sikeres."

2019. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

"Tudni Kell a tagról hogy egész nap a 444-t 24-et hvg-t index-et olvassa."


Egyiken sem láttam ilyen hírt.

2019. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

"Tudni Kell a tagról hogy egész nap a 444-t 24-et hvg-t index-et olvassa."


Ezeken az oldalakon ellentétben a 888, pestisrácok, origo, és a többi hasonszőrű társasággal ellentétben a valóságot írják meg, nem azt, amit a megrendelő látni szeretne. Emiatt lehet az, hogy a fideszes politikusok is elsősorban ezekről tájékozódnak. A trolljaik meg habzó szájjal utálják.


Emlékszel mit mondott a kirúgott fideszes médiafőnök


Én is az Indexet nyitom meg először és az Orgiot csak utána.


Nem lehet, hogy az egész sztorit csak te találod ki?

2019. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Úgy tudom ez csak cégekre vonatkozik egyelőre, de kitudja...


Magánszemélyek is szívhatnak emiatt?

2019. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azelött az eu-s pénzcsapok elzárásáról beszélt és hogy Orbán ezért veszi el majd magyarok pénzét.


Most a fö sztori az volt hogy ha látni akarom a pénzem akkor menjek be a bankba és nyilatkozzak mielött "pénztáros" lörinc elveszi. A következöket mondta még: ráchael 12 millios arany órával látták az emberek, vmi fószer vallalkozo volt itt magyarba de elment reptérre wct puccolni bécsbe és ott 500 ezer forint felett keress, meghogy tokioban olcsobb a rantott hús mint "abszurdisztánban" és nem mellesleg finomabb is, Románia is már sokkal gazdagabb mint "magyarisztán" köszönhetö az orbán "rezsimnek" , meg már vmi külföldi szervezet szerint az ország diktatúra és a sajto szabadsága sérül, illetve orbán hazudik hogy migrácio ellenes mert 30 ezer afrikait telepitett be pestre és ingyen tanulnak , meg hogy Minden román és ukrán megkapja Magyar állampolgárságot bemondásra és ingyen kezelik öket itt meg több száz milliot adnak ezeknek "élösködöknek".


A fideszes fanatikusok annyiban jobbak hogy csak 1 et hajtanak migransok itt ott , 888 origo unalmas már megsem nyitom mert ugyis csak az a téma.

2019. ápr. 28. 09:34
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

"Azelött az eu-s pénzcsapok elzárásáról beszélt és hogy Orbán ezért veszi el majd magyarok pénzét."


Amúgy nem mondott akkora hülyeséget.

Egy esetleges csőd esetén mit gondolsz mit szokott tenni az állam legelőször? Zárolja a lakossági számlákat, ami azt jelenti magyarul, hogy a pénzt elveszik. Államcsőd esetén ez a bevett protokoll minden országban. Ez alól nyilván mi sem lennénk kivételek.

2019. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!