Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bocsánatot kért tavaly májusba...

Bocsánatot kért tavaly májusban a Fidesz akár egyetlen politikusa is attól a több mint 5 millió nagykorú, nem a Fidesz-KDNP-re szavazó magyar állampolgártól, akikről a Fidesz-tag „publicista” Bayer Zsolt az alábbiakat merészelte leírni?

Figyelt kérdés

„Magyarországon él 2,8 millió tisztességes magyar ember, akik a Fideszre szavaztak. A többi rohadt állat nyugodtan takarodhat innen a francba, még beléjük is rúgok kifelé menet, hogy minél messzebbre repüljenek. Szóval takarodó van picinyeim, ez már a mi országunk!”

[link]

[link]


Az ellenzéknek erről a „bayeriádáról” érdemes lenne országos tájékoztató kampányt kezdenie, mert tavaly valahogy nem lépte át az ingerküszöböt ez a végtelenül alpári „kinyilatkoztatás”.


Érdemes lenne akár egy gigantikus pertársaságot alakítani, és több millió ember becsületsértésért pert indíthatna Bayer ellen. Mert ami sok, az sok.


2019. ápr. 28. 16:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez tényleg igaz akkor Bayer Zsoltnak fogalma sincs hogy az adó az miből származik amiből pl. a stadionokat építik...

Arról nem is beszélve hogy így is nagy munkaerő hiányban szenved az ország a kivándorlás miatt.

2019. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Miért kérne bocsánatot a Fidesz azért mert Bayer Zsolt mond bármit is?


Ha ez így mükődne akkor elég nagy bajban lenne az ellenzék a 444 meg hozzá hasonló portálok miatt..


Próbáljátok védeni Bangónét a patkányozása miatt értem én, de akkor jöjjetek ezzel ha FIDESZES politikus mond ilyet. Bayer Zsolt nem az!

2019. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mert csak a libcsi bangónénak kell lemondani a patkány szóért, nekik meg olyanokért sem amit itt le sem lehet írni. Igaz Bayer egy kormány kitüntetett fideszes publicista csak, de az a baj, hogy a fidesznek a politikusai is trágárkodnak és nem kell nekik sem lemondani érdekes. Mit is mondott a szolnoki polgármesterük az ellenzéki szavazó öregasszonyokra? Ja azt sem lehet leírni olyan trágár. Ez Orbánisztán, ebből a kettős mércéből van már elege mindenkinek.
2019. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A Fidesznek igazán nem kellene csinálnia a hype-ot Bangóné nem éppen szerencsés kiszólása kapcsán, mert náluk jóval több ilyen kinyilatkoztatás történt, kezdve Kövér László 2002-es panelprolis-köteles beszédével.
2019. ápr. 28. 16:45
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Az a furcsa ebben a kijelentésben, hogy ha rákeresek Google-ban csak egy szerző nélküli Népszava cikk jön ki, egyébként meg mindenféle blogok. Amikor már azt hinné az ember, hogy lesz egy link, mert a Városi Kurír nevű ismeretlen hírportálon ott van a kijelentés, akkor megint csak egy korábbi Bayer gyűjteményre vezet, ugyanazon az oldalon.


Valaki meg tudná adni a linkjét az eredeti Facebook bejegyzésnek, ahol ez le van írva?

2019. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem a Fidesz csinálja a hype-ot hanem a média.


Ráadásul ebben az esetben még az ellenzéki propaganda média is egyetért abban, hogy ez nem volt helyes. Nem igazán értem ezek után a felháborodást..?

2019. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hamar törölte (töröltették vele) a Facebookjáról. Ma már csak képernyőmentések formájában létezik.
2019. ápr. 28. 16:55
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Mellesleg most sem lépné át az ingerküszöböt. De amúgy alapítsatok gigantikus pertársaságot! Sok sikert! Ha Bayer veszítene, akkor pedig mi gyűjtenénk az ötforintosokat a gigantikus pertársaságnak! 😄 Nem mintha egyetértenék Bayer eme mondatával, mivel én nem szoktam elküldeni innen senkit, csak érdeklődni szoktam, hogy ha olyan keserves itt élni a bezzegnyugaton pedig sokkal jobb, akkor nem az lenne az optimális, ha mindenki jól érezné magát? Mi itt, a síró-rívók pedig ott, ahol jobb lenne az életük.

Bangónét le kellett volna már mondatni.

2019. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%

Megpróbálhat belém rúgni a zsolti.

Feldarabolom aztán levizelem előtte a tetemét

2019. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Visszanéztem a Google-ban. Az első említése ennek az idézetnek ez.


[link]

2019. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!