Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bántja a magyar az...

Miért bántja a magyar az olyan valóban tisztalelkű politikus jelölteket mint Puzsér Róbert?

Figyelt kérdés

Most a nézeteitől és programjától függetlenül, nem lenne sokkal jobb ha minden politikus ilyen lenne?

Gobdolok itt arra, hogy ügyek mentén politizál, valóban gondolkodik, nem érdekli egyáltalán a pénz.

Korrumpálhatatlan.


Miért jön akkor a magyar nép többsége olyan aggályokkal, hogy nincs tapasztalata, üvölt, karomkidik, stb.


Nem mindegy?

A lényegnél több is meg van benne és elég egyedülállónak tűnik ez a dolog politikusok körében...

A tisztaszívüség.


2019. ápr. 30. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

" az olyan valóban tisztalelkű politikus jelölteket "

Meg kellene nézned ezeknek a szavaknak a jelentését, mert nagyon nem ugyanazok, mint a "vezetőnek alkalmatlan", "hisztis", "erőszakos" meg hasonló szavak, amikkel Puzsért jellemezni lehetne. Azzal, hogy "tiszta lelkű" vagy tisztaszivű" semmiképpen nem.

2019. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Dehogynem.


Ha léteznének angyalok, nagy eséllyel az lenne...

2019. ápr. 30. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Szóval trollkodsz? remélem.
2019. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Szóval trollkodsz? remélem."


Mikor láttál komoly kérdést itt a politikai fórumon? Mert szerintem a választások óta csak ilyen trollok vannak

2019. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek lehet igaz nem tudom. Azt tudom ez amit írtál Drábik János úrra igaz. Őt sem kedvelik, mert olykor harsány az előadásmódja. Én nem láttam meg ezeket a jellemvonásokat Róbert Puzsér úrban, ami megmaradt az az hogyan alázza meg a szerencsétleneket abban a tehetségkutató énekes műsorban.
2019. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Puzsér mint angyal, röhög a májam. :))
2019. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sosem alázott meg senkit, a tehetség kutatóban is mindig csak a produkcióról beszélt, sosem az előadóról, emberről.

Aki meg teljesen egybeolvad a produkciójával, azzal nem lehet mit kezdeni.


A mai X-Faktor zsűrik viszont szándékosan megalázzák az előadókat rendszeresen, ezért mégsem sír senki.


Puzsér még a leghitványabbakkal is leül, és próbál rajtuk segíteni amennyire tud.


[link]

2019. ápr. 30. 20:35
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi a fogást lehet találni rajta, hogy sokszor üvöltve érvel, és erre jönnek pluszban az összeesküvés-elméletek, hogy ő zorbán szekerét tolja meg mittudomén, szóval ennyi a támadási felület. Őszintén szólva minél inkább leőrültelmebetegezik internetes fórumokon, annál inkább meg vagyok győződve arról, hogy full igaz amiket mond.


Az amúgy különösen vicces, hogy ő polgárként, aki a piacból él, előrelép és azt mondja, hogy ha senki nem akarja korszerűsíteni a fővárost, majd ő megteszi, és ilyeneket lehet olvasni, hogy csak szavazatot akar lopni, meg kiabál, meg elmeháborodott, wtf.

2019. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Szerintem sosem alázott meg senkit, a tehetség kutatóban is mindig csak a produkcióról beszélt, sosem az előadóról, emberről."


Ez egészen addig igaz volt míg nem állt politikusnak. Olvass el pár bejegyzést tőle hogy minek nevezi az ellenfeleit.

2019. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!