Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én vagyok hülye hogy nem...

Csak én vagyok hülye hogy nem értem a logikát?

Figyelt kérdés
Akik azt mondják hogy a Fidesz az összes migráns ellen van, azok hatalmas tévedésben vannak, mivel Orbán már megmondta hogy jöhetnek csak legálisan. És nem ingyenélősödni, Magyarország szabályait betartva, mint ahogyan ez már sok-sok éve így megy. Ennek ellenére ezek az ellenzéki agytrösztök, ki szándékozzák űzni a vendégmunkásokat, de így a külhoni magyarokat is (példának okádék). És még a Fideszre mondják, hogy rasszista meg náci. Ezek nem akarnak élni senkivel, nem pedig a Fidesz. A másik dolog meg az, hogy legalább a Fidesz tesz a demográfiai katasztrófa, és a ezáltal a fehér emberek eltűnése ellen.

2019. máj. 1. 20:36
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye csak a politikusok néznek annak, pártállástól függetlenül.
2019. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
34%

A Fidesz álláspontja tiszta és világos! Legálisan jöhetnek a dolgozni és/vagy tanulni akarók akik építik az országot.


A papírokat eldobáló segélyért érkező beilleszkedni nem akaró illegális karaván nem jöhet.


Az, hogy az ellenzéki pártok és aktivisták ezt össze akarják mosni valamint ferdítik a dolgokat az még nem változtat ezen.


Legális jöhet, illegális nem! Ha tetszik Brüsszelnek ha nem.

2019. máj. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
66%

Figyu fidesz logika:

A kormány ellenzi a bevándorlást, mert elveszik a munkánkat, segélyünket meg a nyugdijunkat, ehhez képest engedik ide a vendégmunkásokat (letelepedési kötvényért a bevándorlókat is), akik tényleg elveszik a munkánkat meg a nyugdijunkat :D

Vágesz? :D

2019. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Eddig is jöhettek, és elvették?
2019. máj. 1. 20:54
 5/54 anonim ***** válasza:
30%

A rengeteg vendégmunkás nem azért jön mert a fidesz milyen melegszívű,hanem mert a multik megunták a sztrájkokat és szóltak a fidesznek hogy hozza őket.

Ez szerinted hogy esik a Magyar dolgozóknak és hogyan érinti őket?

2019. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Így is - úgy is jöttek volna, a javuló életviszonyok miatt.
2019. máj. 1. 20:57
 7/54 anonim ***** válasza:
22%

#3:

Figyu, ballib logika!


Az ellenzék kifogásolja a kerítést, mert a "szegény muszlim üldözöttek, akiknek kiírtották az egész családját", nem tudnak hozzánk menekülni (Szerbiából!), ehhez képest naponta 10x elszajkózza, hogy miért enged be a kormány letelepedési kötvénnyel külföldieket.


Vágesz? :D

2019. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
56%

Talán a magyarországi állapotok renbetételével kellene megelőzni hogy mindenki, aki csak teheti, elhúzzon a p'csába!


Nem pedig szétlopni és tönkretenni mindent, majd jó pénzért befogadva legális migránsokat, helyreállítani a mérleget!


Egy kibaxott hazaáruló!

2019. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének megfelelőek az állapotok, kutya se jönne ide.
2019. máj. 1. 21:10
 10/54 anonim ***** válasza:
65%

#8 vagyok:


Ha kivonod a statisztikai számból a migránsokat, (mert benne vannak), majd kivonod a magyarországi lakcímmel rendelkező külhoniakat, akkor az eredménytől igen csak "félre állna a szád"!


Ha olyan qrva jó a helyzet, akkor hová tűnt több mint 1.000.000 Magyar az elmúlt 8-évben?

2019. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!