Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Puzsér...

Mi a véleményetek Puzsér Róbert főpolgármester-jelölti munkatervéről?

Figyelt kérdés

[link]


A kész program május végén jön!


Még itt vannak az adományok is és, hogy mennyit költöttek, ha valakit érdekel...


[link]



2019. máj. 2. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Egész jó, megérdemel egy esélyt. Én inkább rá szavazok, mint az MSZP családra.
2019. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Jónak tűnik, ha indul, akkor Puzsér, egyébként Tarlós.
2019. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én vidéki vagyok, ezért alkalomadtán csak kérek egy kv-t és kavargatom majd!
2019. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nekem pont akkora populizmusnak meg demagógiának tűnik, mint ami miatt ő mindig támadni sokta a fityiszt meg a maszopot.


Óriási a város forgalma -> Zárjuk le a rakpartot, a Lánchidat, és a Szabadság-hidat. A belvárosi forgalom nagy részét meg tereljük ki az amúgy is rohadt forgalmas Hungáriára.


Egy VASÁRNAPI futóverseny közlekedési káoszt csinál, bele se merek gondolni, hogy Puzsér "grandiózus" terve után mi történne. Persze lehet hogy közben meg nem nekem van igazam, de nem tudom egyszerűen elképzelni a dolgot, hogy hogy működne.


Az eredmény pedig az lenne, hogy hasonló levegőminőség lenne, mint most a Várban...


Meg ez mondjuk apróság, de szerintem szemétség, hogy ugye a Semmelweis Egyetem klinikáinak jó része a Szentkirályi utca, Baross utca, Mária utca környékén van, és oda fizetős lenne Puzsér szerint a kocsival való behajtás. (Vidékről is utalnak be oda beteget szakellátásra, nem csak a szomszéd házakból.)

2019. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Tegyük fel megvalósítható a dolog (mert nem az, a város még a BKV-t sem bírja finanszírozni, egyedül még metrót sem képes építtetni nem hogy egy teljes város infrastrukturális és logisztikai átalakítását) Az ingatlan árak mégjobban elszálnának a főváros környékén. A
2019. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ő az egyetlen hiteles ember a politika világában.


Király vagy Robi 😉

2019. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt a lepontozást miért kaptam én és az előttem szólók is? a véleményünkre voltál kíváncsi vagy nincs igazam?
2019. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Egy véleményes kérdésnél én sem értem a lepontozást. Nem mint ha ezért nem tudnék aludni, hogy gyakorikérdéseket lepontoznak, de egy "mi a véleményetek" kérdésre épp az a hasznos válasz, ha valaki a véleményét fejti ki, nem?


Én pedig jelenleg nem támogatom Puzsér programját (de májusban a végleges formájában még el fogom olvasni), mert nem tartom jó megoldásnak a lezárt forgalmas utak autóforgalmának az eleve rohadt forgalmas Hungária körútra való koncentrálását.

2019. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Szar. Szeretek kocsival utazni. Jól járok anyagilag a Fidesszel ezért a hozzájuk leginkább köthető embert azaz tarlóst akarom hatalmon.
2019. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ri$zpekt, hogy még az 5 ft-os adományt is beleírták :D
2019. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!