Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugdíjasok! A fizetések...

Nyugdíjasok! A fizetések emelkedtek elég szépen, de a nyugdíjak nem, szavaztok a fideszre?

Figyelt kérdés
[link]

2019. máj. 2. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem baj elég ez nekünk tuggyuk hogy kell a pénz a migránsok elleni harchoz legalább megvéd minket az álam.
2019. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én is nyugdíjas vagyok de én nemszavazok orbánékra, mert nemtörődnek a nyugdíjammal. A fizetéseket emelik de a nyugdíjakat nem, ha olyan jól teljesít a gazdaság akkor miért nem emelik a nyugdíjakat is a fizetések után?

Miért költenek stadionokra kerítésekre meg a strómanokra?

2019. máj. 2. 17:42
 3/23 A kérdező kommentje:
A határon túlra elköltött milliárdokból nem a Magyar nyugdíjakat kellett volna emelni??? Mexikói templom felújításra van pénz de a Magyar nyugdíjasokra nincs???
2019. máj. 2. 17:45
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Kire szavazol akkor kedves kérdező? DK-ra aki azt hazudja, hogy Európai béreket vezetne be? Na de miből?


A nyugdíj az inflációt követi, ez így teljesen rendben van.

2019. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Arra szavazok aki nem szelektál a magyar néprétegek között, mindenkit támogat aki magyarországon él, nem a gazdagok és milliárdos külföldi befektetők ülepét nyalja.
2019. máj. 2. 17:49
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
A fizetéseket sem a Fidesz emeli, hanem az, hogy már nincs ember az országban.
2019. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A DK is jobb mint ez a hazugy sunyi banda aki vizet prédikál és bort iszik.
2019. máj. 2. 17:51
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
Annyira vagy te nyugdíjjas mint amennyire én Amerika elnöke
2019. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
#5 Melyik párt lenne ez? Szerintem pontosan a Fidesz.
2019. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Piros Kalapács! nagyon rosz jós lenne belőled, mert én bizony nyugdíjas vagyok.:))
2019. máj. 2. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!