Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem ezen minden embernek...

Szerintem ezen minden embernek elkellene gondolkodni. Valóban ő irányítja a szálakat?

Figyelt kérdés

Soros György freudi elszólással beismerte, hogy a Helsinki Bizottság valójában migrációs ügynökség. Alapítványa által támogatott, menekülteket segítő civil szervezetet véletlenül „Menekült Bizottságnak” nevezte.

[link]

Ez nem az egyetlen és nem is az utolsó a véleményem szerint. Soros-hálózat és az ellenzék kampányakciója például a diákok mult pénteki, Kossuth Lajos téri tüntetése is. Soros-szervezetek, Gyurcsányék és a többi ellenzéki párt ismét politikai kampányakciókhoz akarja felhasználni a diákokat. A tüntetés sorozat is valószínűleg az ő műve volt, hiába tagadják le. Nem lehetséges hogy egyszerre háborodtak fel Szerbiában, Magyarországon, Olaszországban, Ausztriában.



2019. máj. 2. 21:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
95%
Ezt az elég oldalt már akkor tiltottam mikor megjelent.
2019. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
12%

Akkor most mondok neked egy érdekes dolgot:


Én is gondolkodtam/gondolkodom ennek a lehetőségén, és én is úgy vélem, hogy lehet benne valami!


Hogy mi ebben az érdekes?


Az, hogy DK-aktivista vagyok!

2019. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
73%
Nézzük csak... rászorulók segítése... kiállás a demokráciáért... hmm... micsoda ördögi dolgok!!!
2019. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
És mi van az aranyozott vakolat alatt?
2019. máj. 2. 22:13
 5/36 anonim ***** válasza:
71%
Sorosmigráncsbrüsszel, jaj, de megszállták az agyamat!
2019. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Értelmetlen és lényegtelen válaszokat kérem mellőzzék.
2019. máj. 2. 22:32
 7/36 anonim ***** válasza:
79%

Néhány pszichológus elkelne nektek oda Magyarországra, he?

A paranoid skizofréniát minél előbb kezelik, annál könnyebb.

2019. máj. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
21%
# 7 Nem mi találtuk ki a Homo Sorosensis fogalmát, mint a jövőben agymosni kívánt emberfajt. Azt kellene kezelni, aki ezt felrakta saját oldalára. Jelenleg is fent van. Kitalálod kiről van szó? Kinek a tervét képezi ?
2019. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Már elnézést de egy egészséges ember normálisan elgondolkodik ezen, és nem ír ilyen zagyvaságokat. Már elnézést de nem Magyarországon támogatják nagyba a melegeket és a transz neműeket, nem itt születnek annyira elvetemült dolgok ezáltal. Például "hablegény" játékok, de ugye ez teljesen normális, magam sem lepődöm meg már semmin. De én vagyok a hülye mi?
2019. máj. 3. 09:23
 10/36 anonim ***** válasza:
09:23: jó irányba haladsz, talán még nem vagy reménytelen!
2019. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!