Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet Magyarország...

Mennyi lehet Magyarország jelenlegi népessége?

Figyelt kérdés
Hihető az,hogy 9 millió 778 ezer ember lakott 2018-ban az országban ? (Ez ksh adat) Úgy manipulálhatják a dolgot ahogy kamuznak az m1,tv2,hír tv és egyéb fideszes tv csatornákon és weboldalakon és mindenhol ami fidesz közeli. Én a ksh-nak csak azt hiszem el,hogy kevés a születés és több a halálozás és ennyi. Semmi számot nem hiszek el nekik ,hogy mennyien születtek és haltak meg csak annyit,hogy fogyunk.

2019. máj. 3. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hihető adat. A statisztikában lehet adatokat kozmetikázni, de nagyjából az arányok stimmelhetnek.
2019. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon sokan magyar lakcímre vannak bejelentve, akik már valójában külföldön vannak, tehát ez valójában ilyen fantom adat. Senki nem tudja pontosan, és nem is akarják tudni valójában hol és mennyi ember lakik. A fiatal korosztályban szinte senki nem az állandó lakcímén lakik manapság, csak a nyugdíjasok és az öregedők.
2019. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mondok egy példát amiben kamuztak. Tavaly 2018-ban átlépte Bulgária lakossága a 7 millió . 7 millió alá csökkent a lakosság ,de ők azért kiadtak egy listát amin 7 milla plussz 50 ezer ember lakott abban az országban 2018-ban . Full kamuztak !

[link]

2019. máj. 3. 21:13
 4/16 anonim ***** válasza:
21:13: őszintén szólva, pár tízezer ide vagy oda, nem teljesen mindegy?
2019. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosság kedvéért nem. Van az több százezer is amúgy. Ha csak Bulgáriát nézzük. Már tavaly július óta esett az alá !
2019. máj. 3. 22:19
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 a lakosság naponta cserélődik, egy nap meghalhat akár 10 ezer ember is természetes halált halva, vagy születhet 100 ezer gyermek. Lehet holnap éppen százan indulnak külföldre szerencsét próbálni és az is lehet hogy ezren jönnek éppen haza
2019. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyjából korrekt lehet.
2019. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én inkább fordítva írtam volna ,de a lényeget értem. 100 ezren halnak meg és 10 ezren születnek :D Értem,hogy csak egy példa ,de elöregedő társadalomban élünk szóval ez így jobban mutat.
2019. máj. 4. 08:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A pontatlan regisztrációk miatt a népszámlálás adatai adják a legpontosabb képet a ténxylegesen országban élőkről. Legutotóbb 2016-ban volt mikrocenzus, akkor 9,8 millió volt az eredmény. A különböző, médiában megjelent hírek szerint a szakemberek további csökkenésről beszélnek, de hogy pontosan mennyi, arról ADAT nincs.

Serintem 9,75 millió fő lehet, de a KSH 9,778 milliós tippelése is teljesen reális lehet.

2019. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyítékom rá ,de én erősnek érzem ezt a számot. Van szerintem kevesebb is 8-9 millió között gondolom. Ezt úgy mondom,hogy fideszes ksh-nak nem hiszek. Trükközhetnek pozitívan mert a fidesz ezt csinálja az m1,tv2,hír tv és társaival együttvéve.
2019. máj. 5. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!