Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér esélytelen. Miért...

Puzsér esélytelen. Miért csinálja mégis?

Figyelt kérdés
AZ LMP küldetése, hogy megossza az ellenzéket. A Fidesz zsoldjában állnak. Nem?

2019. máj. 5. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
De.
2019. máj. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

A választópolgár egyúttal választható is. Tehát, bármely szavazati joggal rendelkező állampolgár lehet jelölt, vagy önjelölt.

Nem kell ahhoz fidesz zsoldjában állni. Van a fidesz-kdnp és a többiek. Ez így volt tavaly áprilisban is! Voltam szavazni és ott nem 2 lehetőség közül lehetett választani. Ott nem volt a fidesz-kdnp-vel szemben "közös ellenzék" nevű szövetség, hanem sok-sok párt volt....

2019. máj. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Puzsér egy exhibicionista médiakvra. Akkor van elemében, ha mindenki róla beszél.
2019. máj. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát kinek van esélye a Tarlósón kívül? Szerintem Puzséron kivül senki mást nem kéne az ellenzéki oldaláról indítani, mert azok alkalmatlanok tényleg. Hajrá Puzsér!
2019. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 RamboJudas ***** válasza:
A választásokon, a demokráciában nem az esélyesek indulnak, hanem azok, akiknek van mondandójuk a világról és a politikáról. A kampány éppen arra való, hogy az esélyesből esélytelen, az esélytelenből esélyes legyen. Egyébként ezt a kérdést Karácsonynak kéne feltenni, aki miniszterelnök akart lenni még egy éve, és elindult miközben teljesen esélytelen volt.
2019. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert látja, hogy a Fidesz és az MSZP-DK-PM-Momentum szövetség egyformán rossz, és valódi alternatívát akar felmutatni.
2019. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Puzsér az egyetlen akinek van terve, viziója, mégha nem is értünk esetleg vele egyet, ezt akkor is be kell látni...

Karácsonynak és Tarlósnak maga a nyerés a céljuk, Puzsér ezzel szemben nem a nyerésért és a pozicióért akar nyerni önmagában, hanem a Sétáló Budapest megvalósitásáért. És nem is mindenáron akar nyerni, nem is akármilyen programmal, hamem ezzel...

Tarlós és Karácsony ehhez képest felhasználta Puzsér eddig kész programpontjait a saját "program"jához.


Amúgy nem ásnám még a gödröt Puzsérnak, hiszen ugyan valóban kijött a közvéleménykutatás, miszerint 13%-os, rekord alacsony a támogatottsága, az a helyzet hogy ez szerintem nem is annyira rossz.

13% úgy, hogy 8 hóbapja van a politikában, 13% úgy hogy nem százmilliókat költ/költött a kampányra, hanem eddig összesen 1 millió forintot, közösségi finanszírozásból, aminek még az 5 forintos adományaval is elszámoltak...


Szóval szerintem még simán jöhet feljebb.

Na meg, ugye a Závec az április 8.-a előtt azt mérte, hogy a Gergő tamogatottabb mint az OV, erre 20%-ot sem értek el. Sokkal nagyobb múltal jóval a Jobbik alatt maradtak...


Az LMP meg nem akarja megosztani az ellenzéket szerintem, csak valamiben egyetértettek velük néhány szavazáson az EU parlamentben, nagyügy.

2019. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!