Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázata annak, hogy...

Mi a magyarázata annak, hogy a DK és Gyurcsány Ferenc egyre népszerűbb?

Figyelt kérdés

Nem tudni még az EP választásokat, de valószínűleg ők lesznek a legtöbben a fidesz után. Történt ami történt de pár éve írta egy cikk, hogy Ő országunk egyik legnépszerűtlenebb politikusa.

Nekem nincs bajom vele, persze voltak hibái, jött a válság és vele együtt az egész MSZP zuhant.

Azt nem eszem be, hogy az “agymosott nyugdíjasok és társai” szavaznak rá, mert ez elég komoly támogattottságot jelent. Mi lehet a tényleges ok, teljesen független nézőpontból?



2019. máj. 7. 14:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudni még az EP választásokat, de valószínűleg ők lesznek a legtöbben a fidesz után."

Ez azért kicsit ellentmondásos, ha nem tudod, akkor mi alapján valószínűsíted? Majd szerintem térjünk vissza rá a választás után, meglátjuk, hogy igazad volt, vagy sem. Szerintem igen kicsi az esélye, hogy beelőzzék az MSZP-t, a Jobbik szereplése pedig még igen kérdéses.

2019. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A kollektív amnézia.
2019. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

Azt kell mondjam sajnos hogy a dk az egyetlen olyan ellenzéki párt ami nem tünik a fidesz báb ellenzéki pártjának(ettől amugy még simán lehet hogy az)

Viszonylag következetes a politikája, (nem összevissza handabandáznak mint alegtöbb ellenzéki párt)


Nagyon nagy gáz, és szörnyű látlelet a magyar társadalomról hogy a dk a "leghitelesebb" "ellenzéki" párt magyarországon.

A fidesz gyakorlatilag befészlelte magát az ellenzéki pártokba, bomlasztja, írányítja azokat, hoyg en alakulhasson ki egy normális válalható elllenzéki erő.

Amugy jó okkal teszi ezta fidesz...Ez az egy esélye van csak hogy sorba nyerje a választásokat.

Ha lenne egy vállalható hiteles ellenzéki párt, simán nyerne a következő paralamenti választásokon, mert a fideszre szavazók között is sokan szavaznának másra, csak nem találnak oylan pártot akire szívesen szavaznának(ez amugy nagyban a fidesz akna munkájának köszönhető, ha el kezd kialakulni egy elllenzéki párt, egyből ráugranak, bemocskolják, lefizetik, tönkreteszik)

2019. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
49%

Az a helyzet hogy minden pártnak van egy kisugárzása ugyan úgy mint az embereknek. nos ez a kisugárzás tudományosan megmagyarázhatatlan okból alakul ki, de valahogy úgy működik hogy az adott párt vezetőjének a beszédei, nyilatkozatai viselkedése megbízhatósága kisugárzása stb-stb határozza meg azt hogy az emberek mennyire bíznak az adott párt céljaiban vezetőiben.

Egy példa, Gyurcsány általában nem írott szöveget olvas fel,szabadon beszél fejből, ez teszi hitelessé azt amit mond, ezzel szemben például orbán szinte mindig papírról olvassa fel a beszédeit, ez azt a látszatot kelti mintha megírnák neki azt amit felolvas, ez így nem hiteles, hiányzik belőle az a meggyőző erő ami a szabad beszédben bennevan. visszatérve a témára én is többre tartom azt az embert aki érzelmektől átfűtött beszédekben mondja el a beszédeit mert az érzelmeket a jóakarat váltja ki az emberekből, erre egy példa ha te egy szeretted elveszted és tényleg szeretted akkor sírsz, ezt meglehet játszani de azt megérzik az emberek. Mikor orbán hazudik a szemembe én is rögtön megérzem és hiába bizonygatja nekem hogy ő csak a színtiszta igazat mondja akkor sem hiszek neki(ez gyakran előfordul).

Remélem eltudtam magyarázni érthetően. Bocs a hosszú szövegért.:)))

2019. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Ez engem is érdekelne.
2019. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

"Nem tudni még az EP választásokat, de valószínűleg ők lesznek a legtöbben a fidesz után."


Ezen jót mosolyogtam: angolul úgy nevezik: wishful thinking.


Nem, nem népszerűbb egyre GyF. És nem fog nagyot hasítani a DK.

De majd 26-án késő este beszéljünk erről, kedves Kérdező!

2019. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

Nem a legnépszerűbb, hanem csak a leghatározottabb.

Cavintont rendszeresen szedők, soha nem fognak rá szavazni! Úgyhogy a májusi választások tekintetében én nyugodt vagyok. Hogy neki lesz több képviselője az mszp-hez képest, számomra mindegy. De hogy 1 fideszes szavazót sem tud átcsábítani a balekok és/vagy az agyhalottak közé, az biztos! 😊

2019. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

"Azt nem eszem be, hogy az “agymosott nyugdíjasok és társai” szavaznak rá, mert ez elég komoly támogattottságot jelent. Mi lehet a tényleges ok, teljesen független nézőpontból?"


A közvélemény kutatásokból kiindulva márpedig erről van szó. Mivel a fiatalok nem járnak szavazni, pedig nekik lenne leginkább okuk rá. A 18-29 év közötti rétegnél a legalacsonyabb a részvételi arány mindössze 30%. Ha eljárnának szavazni akkor nem lenne sem kétharmad sem pedig olyan bohócpártok mint a DK. Mégha a fityisz nyerne is de rá lenne kényszerítve a normális kormányzásra

2019. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Karrakteresek,és szociális demagógia programjuk,sajnos erre van igény a választók között.
2019. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem az Orbán utálat teszi őt egyre népszerűbbé, nem hinném, hogy úgymond saját erőből fakad a népszerűsége. Sokan emlékeznek, hogy mosott padlót Orbánnal abban a bizonyos vitában például. Őt tartják Orbán méltó ellenfelének valószínűleg, akitől tart Orbán. Ezen kívül felnőtt egy generáció akik végignézték a Soros/Brüsszel/migráns/búzavona/szomszédverőhadházy karaktergyilkosságokat és őket magasról nem fogja meghatni már az amivel az öszödi beszéd után sikeresen uszították az embereket. Azt is látják, hogy egészen egyszerűen a fidesz nyalonc rétegét leszámítva az ország jobban boldogult mikor ő kúrmányzott, nem vakítják őket a fideszes 'jobbanteljesítünk' statisztikák. Egyszóval azt gondolom a népszerűségének a titka, hogy Orbánhoz és az Orbán kormányhoz viszonyítanak.
2019. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!