Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire érdemesebb szavazni az...

Kire érdemesebb szavazni az EP választásokon?

Figyelt kérdés

Nem követem egyáltalán a magyar politikát évek óta, mert unalmas, egyáltalán nem érdekel, de szavazni szeretnék, mivel van jogom hozza és szeretek élni vele.


Fidesz jó? Tavaly rájuk szavaztam, de utána többen mondták hülye vagyok. Most akkor mire szavazzak, hogy ne legyek hülye?



2019. máj. 8. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
MSZP a legjobb választás 20/F
2019. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Ne legyél hülye KÖNYÖRGÖM!

Jobbik- momentum- LMP

Ebben a sorrendben! Tiéd a választás, ezekben a pártokban ott van a potenciál a normális kormányzásra, csak erősíteni kell őket. Az EP választás erre tökéletes. Ki kell dobni ezt a politikai garnitúrát, és újat hozni a helyükre. Ez a 3 párt ami erre alkalmas :)

2019. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

Ha végképp nem tudod kire szavazz, akkor tölts ki egy ilyesmi tesztet, hogy a te elveid, érdeklődésed, fontossági sorrended, világnézeted, akármid szerint kihez állsz legközelebb:

[link]

Biztos van még sok hasonló.


Ne mások mondják meg neked, hogy mit szeretnél, vagy hogy neked mi a jó, legyen az akármelyik oldal is. Ha még egy ilyen iránytű alapján sem tudod kire szavazz, akkor marad az MKKP... :)

2019. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
24%
Csak a Fidesz
2019. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%
Gondolkozz logikusan a Fideszre szavaztak a legtöbben ha rájuk szavazol a legkisebb eséllyel leszel "hülye".
2019. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%
Fideszre.
2019. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

"Fideszre szavaztak a legtöbben"



Bocsi de "2 559 192 voksot kapott a Fidesz

Az ellenzéki pártokra összesen 2 614 176 szavazat érkezett"

És kétharmaddal kormányoz a fidesz, nem furcsa? A kérdező ebben már láthatja hogy milyen hazugságon alapul a kormány. A számok azok számok...


[link]

2019. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Jobbik jött ki az applikációban. Hmm, majd meglátjuk.


Jaj, azt elfelejtettem mondani, hogy MSZP-DK nálam tuti kilőve. (Azt hittem ez egyértelmű, bocsi)

2019. máj. 8. 14:25
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%

"Gondolkozz logikusan a Fideszre szavaztak a legtöbben ha rájuk szavazol a legkisebb eséllyel leszel "hülye"."


Akkor egyél kakit, mert sokmillió bögöly nem tévedhet.

2019. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
32%

Mondtam, hogy a jobbik :)

Mszp-dk szerintem is gáz, utolsó dolog amit látni akarok az Gyurcsány feje a politikában. Nálunk ugyanúgy fontosak a magyarság és a kereszténység értékei. A jobbik nem liberális, viszont demokratikusan gondolkozik, tehát félreteszi az ellentétet a magyarság érdekében.

És ami a legfontosabb, nem vesz részt a fidesz és mi hazánk féle NER korrupcióban, ellenzi a diktatúra és mindenféle mutyizás kiépítését. Legjobb választás mindenképpen!

2019. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!